Vyřeš problém, navrhni projekt s Challengest!

Představte si, že máte na výběr několik výzev, ve kterých můžete ukázat svého podnikatelského ducha či kreativní mysl. Tak teď je to tady s Challengest!

Program Challengest přišel se skvělou příležitostí pro studenty. Pomáhá firmám i mladým lidem, kteří se mohou přihlásit se svým projektem do programu a zkusit svoje štěstí. Výhodou je, že téma si mohou zvolit sami a v případě úspěchu je odměna nemine.

Office. Autor: StartupStockPhotos CCO Pubic Domain. Zdroj: pixabay.com

Jak to funguje?

Celý program je postaven na myšlence obohatit vysokoškolské studenty o praxi, která je v dnešní době žádanou položkou v životopisech. Právě proto byly osloveny velké společnosti, aby studentům vytvořily výzvy, na kterých budou následovně pracovat a navrhnou vlastní projekt.

Pokud budete úspěšní, nepůjde jen o finanční ohodnocení. Nejúspěšnějším jedincům, kteří zaujmou svými originálními nápady může být nakonec nabídnuto i stálé pracovní místo.

Jak se můžete zúčastnit?

Stačí se na stránkách programu Challengest zaregistrovat a můžete směle začít pracovat na vámi vybraném projektu.

Zdroj: challengest

Autor: Nikola

Kde se co hne, tam hned jsem. Ráda zkouším nové věci, ba co víc, snažím se tyto věci dotáhnout až do konce. Jsem dobrovolný hasič, miluji přírodu, sport, cestování a mám ráda práci s dětmi. Momentálně žiji v Estonsku, kde studuji a dělám stáž.

Comments are closed.