Vyrazte za dobrodružstvím do východní Afriky!

Chcete zažít dobrovolnictví jak se patří a přitom objevovat krásy Afriky? Pak se přihlaste do programu Change Tomorrow, se kterým se podíváte do Ugandy a budete se podílet na vzdělávání místního obyvatelstva.

Charitativní organizace Change Tomorrow byla založena v srpnu 2017 manžely původem ze Skotska a Česka. Na místě se tak domluvíte nejen anglicky, ale i česky. Od počátku jejich působení v Ugandě se jim podařilo začlenit místní žáky do programu adopce na dálku a plánuje se přestavba základní školy.

School in Mityana. Zdroj: changetomorrow.co.uk

Jak se můžete zapojit

Kreativitě se meze nekladou, jakékoli vzdělání prospěšné místnímu obyvatelstvu je vítané. Od školení ve zdravotní oblasti života, přes rady a tipy o výchově dětí, až po vyučování angličtiny. O víkendech pak můžete s místními hrát společenské hry či organizovat sportovní zápasy, cokoli co podporuje týmovou práci.

Praktické informace

Čtyřtýdenní program stojí 250 liber, zahrnující poplatky za eletřinu, plyn a vodu. Bydlet budete prostorách organizace v hlídaném objektu a v dostupné vzdálenosti se pak nachází supermarket s klasickými surovinami. Ve volném čase můžete navštívit safari, národní parky či zavítat do sousedních zemí.

Do projektu se můžete přihlásit kdykoli v průběhu roku.

Pro více informací kontaktujte emailem info@changetomorrow.com, nebo navštivte oficiální stránky organizace.

Zdroj: changetomorrow