Vyrazte tréninkový kurz do Říma za novými poznatky

Chcete se podívat do Říma a zároveň se něco nového naučit? Pracujete s mladými lidmi nebo to máte v plánu? Zajímá vás různorodost ve skupinách? Pokud máte na tyto otázky kladnou odpověď, tréninkový kurz „Embracing Diversity“ v hlavním městě Itálie by mohl být přesně pro vás!

Organizace Salto Youth poskytuje neformální vzdělávací zdroje pro pracovníky s mládeží a organizuje tréninkové kurzy a setkání na podporu organizací a národních agentur v rámci evropského programu Erasmus+.

Ilustrační fotografie. Zdroj: pixabay.com

Tréninkový kurz začíná 18.11.2019 a končí 23.11.2019. Hlavní účel tohoto projektu je setkání pracovníků s mládeží, učitelů, vedoucích i všech, kteří se chtějí přiučit něco o tom, jak nejlépe zvládat a podporovat rozmanitost ve skupinách. Během workshopů a diskuzí blíže prozkoumáte různé koncepty diverzity a inkluze a osvojíte si konkrétní techniky a metody, které pak můžete sami v budoucnu využít. Naučíte se také, jak tyto metody předávat dál.

Budete mít možnost sdílet své zkušenosti, poslechnout si názory dalších 25 účastníků a navázat tak nová přátelství z celé Evropy. Určitě se najde i čas vychutnat si výbornou italskou pizzu, užít si italského slunce a podívat se ke Koloseu.

Ubytování i jídlo je pro všechny účastníky zajištěno a zaplaceno italskou národní agenturouCestovní náklady vám budou proplacené po projektu českou národní agenturou (Dům zahraniční spolupráce). 

Hlásit se můžete do 15.9.2019 a odpověď, jestli jste byli vybráni, dostanete 26.9.2019. Více informací a přihlášku najdete na stránkách Salto Youth . Na této stránce také můžete najít mnoho dalších tréninkových kurzů, které by vás mohly zaujmout.

 Zdroj: salto-youth