Vyrazte do světa za pár kaček

Jste mladí, máte dostatek času a energie, nejraději byste procestovali celý svět, ale jediné co vám chybí, je dostatek financí? Ukážeme vám, že i s pár korunami v kapse se dá vidět a zažít mnohé. A jak že to uděláme? Stačí najet na web www.levnocestovani.cz.

Samotná podstata webu je vyjádřená v názvu, zaměříme se na to, jak low-cost cestovat po celém světě. Už dávno totiž neplatí, že honosně znějící destinace = honosně naditá peněženka. Jde to i levněji, dokonce levněji, než si většina z nás dokáže představit. Portál Levnocestování.cz nabízí žhavé tipy na levné letenky a ubytování po celém světě. V následujícím odstavci vám povíme několik pravidel, která je dobré vědět, pokud chcete cestovat opravdu levně.

  1. Pokuste se opustit svoji komfortní zónu se zájezdy skrze cestovní kancelář, probuďte v sobě dobrodruha a cestujte bez ní. Pokud si koupíte letenky a ubytování sami, vyjde vás to ve většině případů mnohem levněji. Spoléhejte sami na sebe a věřte, že zážitků si odvezete mnohem víc. Pokud přesto trváte na cestování s CK, vyplatí se do některých destinací typu Egypt, Turecko, Tunisko, apod.Last Minute pobytynabízí web také.
  2. S nabídkou neotálejte. Největší slevy na letenky bývají často pryč během pár minut. Je proto třeba být „online“. Pokud se nabídka objeví, dejte si pár minut na rozmyšlenou a kupujte. Nebo může být pozdě.
  3. Přihlašte se k odběru newsletterů, pak vám žádná nabídka neunikne a budete u informací jako první. Nabídky můžete sledovat i na facebookovém profilu www.facebook.com/levnocestovani.
  4. Cena vypadá úžasně, ale nemáte ponětí, kam že byste to měli jet užívat váš dobrodružný trip? Mrkněte do sekce cestopisy nebo průvodci, kde je k nahlédnutí spousta destinací a tipů, na čem se dá v dané lokalitě ušetřit, nebo co vidět.
  5. Enjoy your trip!

Jste cestovatelský začátečník? Nevadí! Na webu najdete rubriku „Poradna„. Ptejte se na vše, čím si nejste jistí. Poradí vám tým zkušených cestovatelů, nebo samotný Jirka, zakladatel portálu levnocestování.cz. Výhodné tipy jsou často třeba do Itálie, na řecké ostrovy, ale i do Skandinávie. Cestování po Evropě je skvělou zkouškou před větším individuálním tripem třeba po Asii nebo Americe.

 Placená inzerce. Levnocestovani.cz.