Vyrazte do světa s EYCB

Jste mladí, akční, aktivní a představa válet se celé léto na koupáku vám nahání hrůzu? Vyrazte do světa s Evropským centrem mládeže v Břeclavi (EYCB).

Pokud je pro vás léto symbolem měsíců, kdy máte konečně čas cestovat a taky pracovat na svém osobním rozvoji, EYCB vám nabízí množství vzdělávacích projektů Erasmus+.

Nabídka projektů

erasmus

  • My Talent. Výměna mládeže v Montecchio Maggiore, Itálie, 23.-31. srpen 2016. Přihlašování do 17. července.
  • Life without Borders. Školení v Pazardjik, Bulharsko, 1.-8.září  2016. Přihlašování do 20. července.

Turecko - MLadiinfo ČR

 

  • Active YOUth for Europe. Výměna mládeže v Satu Mare, Rumunsko, 3.-10. září  2016. Přihlašování do 11. července,  jen pro kluky (kvůli podmínce genderové vyrovnanosti národních skupin).
  • Employ me. Výměna mládeže ve městě Antalya, Turecko, 15.-23. říjen 2016  Přihlašování do 1. srpna.
  • Upgrade Youth Work. Navazování spolupráce (Partnership Building Activity) v  Iasi, Rumunsko, 25. říjen – 2. listopad 2016. Přihlašování do 15. července 2016.

Chci vyjet

V rámci programu Erasmus+ máte jako účastníci v rámci všech projektů zajištěno jídlo a ubytování, aktivity. Účastníkům dále budou ze 100 % proplaceny cestovní náklady do max. stanovené výše z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Pokud máte zájem se jakéhokoliv projektu zúčastnit, pročtětě si informace o jednotlivých projektech na stránkách EYCB, kde najdete i elektronické přihlášky ke každému projektu zvlášť.

 

Zdroj: EYCB a Facebook.