Výměna mládeže ve Španělsku

Nemáš ještě plány na začátek září a chtěl/a by ses zaměřit na své mentální zdraví? Pojeď na výměnu mládeže do Španělska s tématem „Let’s deal with the Negative Results of COVID-19: Youth Against Mental Health Challenges“ v termínu od 1. do 10. 9. 2023.

Co je to Erasmus+ výměna mládeže a komu je určená

Jedná se o výměnu mládeže pod programem Erasmus+ od Evropské unie. Představit si to můžeš opravdu jako tábor, kde se v přátelské skupině naučíš něco nového, poznáš nové kámoše, užiješ si nějakou srandu a pojedeš domů jako nový člověk. Každý den projektu zažiješ strukturovaný program, ale neboj, není to žádná dřina, spíš zábava a dobrodružství. Den, co den zažiješ něco nového, poznáš kousek sebe, zúčastníš se zajímavých workshopů a angličtina pro tebe už nebude noční můra (potvrzuje 10 z 10 účastníků). Učíš se pomocí her, simulací, interaktivního programu a taky hlavně tím, že si dané věci přímo vyzkoušíš.

Let’s deal with the Negative Results of COVID-19: Youth Against Mental Health Challenges

Projekt „Let’s deal with the Negative Results of COVID-19: Youth Against Mental Health Challenges“ si klade za cíl podporovat zdravý životní styl – jak duševní, tak fyzický. Také se snaží poskytnout mladým lidem dovednosti a znalosti k tomu, aby pochopili důležitost podpory duševního a fyzického životního stylu, zejména po covidu a během období pandemie. Setkají se mladí lidé z různých zemí.

Důležité informace

🌍 Místo: Lleida, Španělsko
📅 Datum: 1. 9. – 10. 9. 2023
🚌 Doprava: 360 EUR (doprava je hrazena do maximální částky 360 EUR)
🏠 Ubytování, strava a program je hrazen.

Více informací se dozvíš v infopacku.

Archiv účastníků projektu META ve Španělsku.

Koho hledáme

1 VEDOUCÍ = LEADER, který už výměnu mládeže zažil a má s tímto typem projektů zkušenosti. Leader musí mít trvalé nebo alespoň přechodné bydliště v ČR, a umět komunikovat v češtině i angličtině. Věk 18+Leader je osvobozený od účastnického poplatku.

4 ÚČASTNÍKY, kteří jsou ve věku mezi 18-29 lety (včetně) a mají trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR. Uvítáme jak přihlášky od naprostých nováčků v Erasmus+, kteří teprve sbírají odvahu se zúčastnit mezinárodních projektů, nebo ty, kteří si díky projektu chtějí rozšířit obzory v dané problematice. Pokud si v angličtině nevěříš, nevěš hlavu! Věříme, že díky zbytku českého týmu se i tak dokážeš aktivně do projektu zapojit.

K čemu se zavážeš

Přihláška je závazná, pokud nám ji vyplníš a budeš vybrán/a, 100% počítáme s tvojí účastí. Je nezbytné zaplatit účastnický poplatek 1000 Kč naší organizaci Mladiinfo ČR (pokyny emailem).

Bydlíš na malém městě či vesnici, kde je málo příležitostí ve vzdělávání a na pracovním trhu? Jsi ochuzený/á o šanci zkusit pracovat v mezinárodním prostředí kvůli složité situaci? Neboj se nám o tom do přihlášky zmínit, rádi tě upřednostníme.

Od všech účastníků se očekává aktivní přístup a chuť naučit se něco nového.

Jak se přihlásit na výměnu mládeže

Tato výměna mládeže ve Španělsku vyžaduje přihlašování přes tento formulář. Termín vyplnění je do 25. 7. 2023 nebo do naplnění týmu. Přihlášku vyplň v anglickém jazyce. Vyplněním přihlášky dáváš Mladiinfo ČR, z.s. a hostitelské organizaci souhlas ke zpracování svých osobních údajů.
V případě dotazů můžeš psát na julie@mladiinfo.cz .

Tuto výměnu mládeže organizuje místní nevládní organizace a je podpořena programem Erasmus+.

Tento projekt byl financován z prostředků Evropské Unie.