Pojeďte do Chorvatska s Mladiinfo ČR!

Hledáte novou práci, nebo jenom potřebujete nové impulzy v té stávající? Možná přemýšlíte o nastartování vlastního podnikání? V každém případě byste měli zvážit naši nabídku na jedinečný kurz, který Mladiinfo ČR pořádá spolu s organizací Udruga Interaktiva v Osijeku, na východě Chorvatska.

Program bude opravdu našlápnutý, účastníci se mimo jiné naučí jak napsat dobrý životopis a motivační dopis, jak se připravit na pracovní pohovor, nebo třeba jak vypracovat vlastní business plán. Kromě toho stráví těchto deset dnů ve společnosti mladých lidí z Litvy, Španělska, Itálie, Řecka, Makedonie a Chorvatska. Kamarádství z takových výměn přetrvávají ještě dlouhé roky po jejím skončení, a tak až dorazíte domů s depresí z toho, že všechno taky musí někdy skončit, bude vás hřát vědomí, že jste si vytvořili spoustu přátel ve všech koutech Evropy, které budete moct jezdit navštěvovat 😉

Jak to vlastně celé funguje? Výměna mládeže bylo podpořena z grantu Erasmus+, což je projekt Evropské komise na podporu mladých Evropanů. Díky tomu je účast na programu bezplatná. Proplaceno vám bude i cestovné na místo projektu a zpět, v tomto případě do výše 180 Eur.

Co musíte udělat pro to, abyste byli vybráni? Nic víc a nic míň než vyplnit přihlášku, kde popíšete svou motivaci pro účast na tomto projektu a důvody, proč bychom měli vybrat právě vás. Více informací o samotném projektu najdete v přiloženém infokitu. Těšíme se na vaši přihlášku!

Detailní info zde: https://bit.ly/2PTkmKB
Přihlášky zde: https://bit.ly/2LPBJbZ