Výměna mládeže Příšery a hrdinové s Mladiinfo ČR

Fandíte filmovým trhákům, kde superhrdinové a příšery hrají hlavní roli? Pojeďte s námi do Brna si vytvořit svůj vlastní scénář a film, pomohou Vám k tomu profesionálové a také dalších 34 úžasných mladých lidí z celé Evropy. Zaujali jsme Vás?

Mladiinfo ČR pod záštitou vzdělávacího programu Erasmus+ pořádá výměnu mládeže „Příšery a hrdinové„, kde pomocí štětců, papírů, kamer, foťáků a počítačů budeme vytvářet náš vlastní film o superhrdinech. Nebudete na to sami! Bude to týmová práce, ruku k dílu přidají mladí lidé jako jste Vy – pocházející z Bulharska, Polska, Slovenska, Slovinska a Srbska. Že si nevěříte v angličtině? To vůbec nevadí, ostatní účastníci na tom budou podobně, a navíc všichni se přece nějak dorozumíme slovanským jazykem! A v čem vůbec spočívá výměna mládeže? Informujte se zde o výměnách mládeže.

Ilustrační fotografie. Autor: Kaboompics. Zdroj: pexels.com

Koho hledáme?

Ten správný účastník/ účastnice na našem projektu bude:

  • mít trvalé bydliště v ČR
  • ve věkové kategorii 15 až 30 let (pokud je Vám méně než 18 let budeme požadovat souhlas zákonného zástupce)
  • chtít pracovat v mezinárodní skupině mladých lidí
  • má rád/a učení i jinak, než ve školních lavicích

Zároveň hledáme i vedoucího 4členné skupiny, který by splňoval:

  • trvalé bydliště na území ČR
  • věk nad nad 18 let
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s neformálním vzděláváním a Erasmus+ budou plus

Celkem vybíráme 4 účastníky a 1 vedoucího.

Detailní informace o projektu si stáhnete v infopacku. Infopack je v angličtině, pokud byste něčemu nerozuměli, ozvěte se.

Termín a místo projektu

24. 6. 2019 – 30. 6. 2019 na Kaprálově mlýně u Ochozu u Brna

Víme, že projekt zasahuje do posledního týdne školního roku, rádi to ale v Vaší škole vysvětlíme, abyste si nenechali tuhle akci ujít.

Co to stojí?

Projekt je hrazen z evropských prostředků Erasmus+, takže vás to nestojí vůbec nic. Ubytování a stravování (včetně svačin) obstaráváme my, a také vám po skončení projektu proplatíme cestovní náklady do výše 20 EUR. Pokud máte nějaká stravovací omezení, budeme se vám maximálně snažit vyjít vstříc (bezlepková či bezlaktózová dieta, apod.).

Jak se přihlásit?

Bude nám stačit, když nám vyplníte tento formulář, kde nám sdělíte základní ifnromace o sobě a důvody, proč byste rádi jeli. Přihlašování necháme otevřené do 10. 3. 2019, s výsledky vás pak seznámíme během následujících dvou týdnů. Pro další otázky si pečlivě pročtěte přiložený infopack či nás kontaktujte na kancelar@mladiinfo.cz.

Tak na co ještě čekáte? Dobrodružství začíná právě teď!