Výměna mládeže musiCALL volá právě vás!

Mezinárodní projekt musiCALL je tu pro všechny, kdo rádi tančí, pohybují se, zpívají, hrají divadlo a chtěli by společně s mladými lidmi z Rumunska, Španělska, Makohedonie, Turecka a Česka připravit vlastní show!

Díky Erasmus+ a Tmelníku si můžete prodloužit léto o deset krásných dní ve slunečném přímořském městečku Marmaris v Turecku.

Během projektu si mladí lidé z různých koutů Evropy vyzkouší různé taneční a hudební aktivity, vydají se na poznávací výlety, zažijí multi-culti večery, naučí se pracovat se svoji komfortní zónou a jak ji pomocí různých technik a cvičení rozšíří a mnoho dalšího. Ale to vše bude záležet hlavně na nich, protože i oni sami mohou přijít s vlastními nápady a během projektu navrhnou a uskuteční různá vystoupení a ukáží své talenty.

Díky aktivitám, inspirujícím účastníkům a motivujícímu prostředí by účastníci měli prozkoumat své limity a naučit se s nimi pracovat a při představeních je společnými silami posouvat. Konečně budou mít možnost zažít pocit, když přeneseme naši mysl do těla a necháme aby nás vedlo.

 

marm1

Pokud se chcete vytancovat a vyhrát ze své komfortní zóny, je tenhle projekt přesně pro vás!

Pro více informací neváhejte kontaktovat koordinátora projektu: Ondřej Dobeš – ondrej@tmelnik.cz