Vyjeďte do Paříže na dotovanou konferenci o lidských právech

Pokud vás zajímají lidská práva a chtěli byste se zúčastnit zajímavé konference o lidských právech, neváhejte ani chviličku a čtěte dále!

Jak je již tradicí, i letos vyjedou 8. července autobusy z Čech směrem Francie plné mladých lidí, které sbližuje touha poznávat a vzdělávat se. A i letos bude téma úzce souviset s otázkou lidských práv – tentokrát zejména o jejich porušování v Sýrii a Iránu. Autobusy vyjedou z mnoha českých měst, námatkou z Brna, Prahy, Ostravy, Olomouce, Pardubic, Českých Budějovic, Plzně, Ústí nad Labem a mnoha dalších.

Ať již se o lidská práva zajímáte pravidelně či vám toto téma příliš neříká, zkuste to a na konferenci se přihlaste – právě od toho tu je, aby bořila mýty a rošiřovala obzory. Navíc se vše bude odehrávat v atraktivním prostředí Paříze, a to už za to stojí!

Celý výlet potrvá tři dny a díky dotacím je cena celé akce neuvěřitelných 1120,- Kč/40EUR. Kromě samotné knference je v něm zahrnuta také celodenní prohlídka Paříže, snídaně, ubytování v hotelu a doprava. 

 

Pro přihlášení na událost vyplňte prosím tuto přihlášku:
https://docs.google.com/forms/d/1LKQVcV0KKU-9N-lEG04u5ZQp-qRFnW7KSX31LWwfGTo/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link

 

Detaily k cestě:
Odjezd: v pátek 8. července 2016
Den konání shromáždění: v sobotu 9. července
Příjezd do hotelu: po shromáždění
Prohlídka Paříže: v neděli 10. července celý den
Odjezd z Paříže: v neděli večer
Předpokládaný návrat: v pondělí 11. července ráno

V případě jakýchkoli otázek nás neváhejte kontaktovat na: committee4paris.event@gmail.com
Tel:+49015145322750
Web: www.irangathering.com