Vyjádření Mladiinfo ČR k mimořádným opatřením

Zajímá vás, jak to nyní vypadá se vzdělávacími projekty Erasmus+ a Evropského sboru solidarity (ESC) nebo našimi akcemi v Brně během mimořádných opatření, které právě teď platí v ČR?

Mladiinfo ČR celou situaci ohledně šíření Covid-19 pečlivě sleduje a vyhodnocuje. Dbáme zvýšené opatrnosti při plánování jakýchkoliv zahraničních výjezdů a ty současné pozastavujeme a odkládáme na dobu neurčitou.

Každý případ řešíme individuálně. V případě, že jste účastníkem některého z budoucích Erasmus+ nebo ESC projektů, zůstaňte v kontaktu s naší koordinátorkou Eliškou na kancelar@mladiinfo.cz.

Pokud máte jinou vysílající organizace než Mladiinfo ČR, tuto organizaci kontaktuje co nejdříve. Zároveň za sebe i za ostatní prosíme o trpělivost. Každá organizace má teď plné ruce práce a je zavalená dotazy. Pokud váš dotaz není urgentní, odložte ho. Děkujeme!

Akce, které pořádáme v Brně rušíme a odkládáme na neurčito. Knihovna věcí v Brně je až do odvolání zavřená.

Děkujeme vám za pochopení a za vaši dosavadní přízeň. Jakmile nám to bezpečnostní situace dovolí, budeme tu opět pro vás.

 

Doporučené odkazy

Doporučujeme bedlivě sledovat webové stránky Domu zahraniční spolupráce, Ministerstva zdravotnictví i např. Ministerstva vnitra. Pokud se nacházíte v současné době v zahraničí, zaregistrujte se v portálu DROZD, aby o vás ČR měla informace, kde se nacházíte. Kontrolujte také svoje sms zprávy, kam česká vláda zasílá důležitá upozornění. 

A co teď v době mimořádných opatření?

Měli jste naplánované výjezdy, těšili jste se na dobrovolnictví v zahraničí, bojíte se, co budete po mimořádných opatření dělat? V Mladiinfo ČR spolu s našimi redaktory pro vás plánujeme články, které vám doporučí, kde se vzdělávat, jak se zdokonalovat či jak jinak smysluplně trávit volný čas. Inspiraci zatím najdete třeba zde v naší sekci Jak se zlepšit.