Vyhraj roční studium v Austrálii

Win Your Future Unlimited, to je soutěž australské vlády o roční studijní pobyt s plným krytím veškerých nákladů. Stačí poslat fotku s komentářem přes web a vyhrát.

Soutěž je řízena australskou nevládkou  Australian Trade Commission a podporována řadou investorů a sponzorů. Kromě samotného ročního pobytu na universitě v Austrálii  s kompletním krytím veškerých nákladů spojených se studiem, pobytem, dopravou a pojištěním získá 18 finalistů také výlet po australských univerzitách v prosinci 2013.

Jak se do soutěže zapojit? Navštivte stránku Futureunlimited.com.au a nahrajte svou fotografii. Fotku upravte a doplňte nabízenými ilustracemi. Napište maximálně 50 slov v angličtině o tom, jak studium v Austrálii změní váš život. Odpovězte na několik otázek a vše nahrajte na web. Porota bude vybírat ty nejkreativnější, nejmotivovanější a nejpřímější účastníky.

Přihlašování je možné do 18. listopadu 2013 na webu soutěže. O měsíc později, 17.12.2013 bude vyhlášen vítěz, který si užije rok 2014 na jedné z australských univerzit.Future Unlimited - dont miss out