Pozice projektového manažera v České rozvojové agentuře

Baví vás koordinace a příprava projektů? Rádi vedete tým lidí? Chcete se během zaměstnání vzdělávat a rozvíjet? Pokud ano, pozice projektového manažera pro delegovanou spolupráci ZSR ČR je právě pro vás!

Pozici nabízí České rozvojová agentura, která se zabývá snížením chudoby, zlepšením kvality života a udržitelným rozvojem ve světe. ČRA vznikla v roce 2008 a je moderní dárcovskou agenturou, která spolupracuje s veřejnou správou, neziskovým sektorem, univerzitami, výzkumnými institucemi a soukromým sektorem.

O co se jedná?

Pozice, kterou ČRA nabízí, se přesně nazývá Projektový manažer / vedoucí týmu pro delegovanou spolupráci ZRS ČR (Zahraniční rozvojové spolupráce České Republiky). Vaší náplní práce bude koordinace projektů např. s Moldavskem, Bosnou a Hercegovinou, Gruzií aj. Budete komunikovat se zahraničními partnery, spolupracovat na přípravě obsahu dotačních výzev nebo dohlížet na koordinaci expertů pro projekty delegované spolupráce.

Jaké jsou požadavky?

  • Trestní bezúhonnost
  • Občanství EU
  • VŠ vzdělání magisterského stupně relevantního typu
  • Znalost anglického jazyka odpovídající 4. úrovni dle klasifikace MZV ČR, viz Seznam standardizovaných jazykových zkoušek 
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Zkušenost s projektovým a finančním řízením
  • Zkušenost s přípravou EU/UN projektů výhodou
  • Samostatnost a dobré organizační schopnosti
  • Znalost práce s počítačem, především MS Office
  • Dobré komunikační a prezentační schopnosti

Co Česká rozvojová agentura nabízí?

Chcete se při vykonávání své práce rozvíjet a učit novým věcem? Pak je pozice projektového manažera právě pro vás! Díky ČRA se budete podílet na významných projektech v evropském rámci rozvojové spolupráce. Vzhledem k tomu, že se jedná o státní organizaci, můžete se spolehnout i na její zázemí. Díky spolupráci podpůrného a dynamického kolektivu se budete vracet domů s úsměvěm na tváři.

Ilustrační obrázek. Autor: Rawpixel. Zdroj: Pixabay.com

Mezi zeměstnanecké benefity nepatří pouze 5 týdnů dovolené, ale také 5 dnů indispozičního volna (sick days), stravenky v hodnotě 100 Kč, bezplatná jazyková výuka, notebook, telefon nebo podpora osobního rozvoje dle individuálního výběru.

Další výhodou je pružná pracovní doba, která umožňuje sladění osobního a pracovního života. Nedílnou součástní dnešní doby je i podpora Home Office.

Platové ohodnocení odpovídá klasifikaci a pracovním zkušenostem, zařazuje se podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. práce v zaměstnaneckém poměru. Jedná se o pracovní pozici 1 plného úvazku. Váš předpokládaný nástup do zaměstnání je 1. 3. 2021 nebo po dohodě.

A jak se přihlásit?

Pokud vás zaujala tato pracovní pozice, neváhejte a zašlete svou přihlášku podle instrukcí přímo na webu ČRA. do neděle 10.1. 2021!

Zdroj: Oficiální stránky ČRA