Volná místa – mezinárodní seminář v Polsku na téma mezigenerační spolupráce!

Hledáme ještě 2-3 české účastníky mezinárodního projektu spolupráce „Cultures In Contact – Intergenerational Learning“, organizovaného německou organizací Kreisau-Initiative Berlin za účasti organizací z ČR, Polska, Německa a Itálie.

Koho hledáme? 2-3 účastníky ve věku nad 18 let
Podmínky? Komunikační znalost angličtiny, zájem o problematiku
Kdy seminář proběhne? 3.-8.3. 2012
Kde to bude? Krzyzowa, Polsko

A jaká je cena?

Cestovní náklady jsou ze 70% hrazeny a propláceny zpět Evropskou Unií. Zbytek cestovného si hradí účastník sám spolu s jednorázovým poplatkem 50 Euro. Jídlo a ubytování na místě samozřejmě zajištěno.

O čem to bude?
Seminář se bude zabývat mezigenerační spoluprací, účastníci si budou na workshopech vyměňovat své poznatky, názory a pracovat tak na vybudování funkčního mezinárodního mezigeneračního projektu. Není nutné, aby se přihlášení účastníci tímto tématem již zabývali. Cílem tohoto projektu je právě to, aby se lidé různých generací společně naučili metody, které pak mohou dál šířit ve svých organizacích, projektech, atd. Je potřeba znát angličtinu na komunikační úrovni.

Byli bychom rádi, kdybyste se připojili a pomohli tak prolomit stále větší bariéry mezi generacemi. Zapojit se může každý, mladý i starý, kdo má zájem o práci s lidmi v tomto prostředí.

Zájemci, hlašte se zde:
Další info buď u školitelky Báry Bláhové barbora.blahova@gmail.com nebo koordinátorky: Marta Werenycká marta.werenycka@pexeso.org

Informace převzaty ze stránek www.mladezvakci.cz