Víkendovky s Tamjdemem – sezóna začíná

Je na čase vybrat si ty správné holiny! Sezóna Víkendovek, které realizuje nezisková organizace Tamjdem, o.p.s., se totiž za chvíli rozjede.

 I tentokrát budou účastníci na Víkendovkách pracovat na rozmanitých úkolech, bavit se a setkávat s novými Čechy i cizinci, poznávat zajímavé neziskové organizace v České republice a podnikat krátké i dlouhé výlety do okolí. Máte příležitost přidat se ke 100 dobrovolníkům, kteří od února do června už s Tamjdemem pomohli v 10 neziskových organizacích s prací, která má smysl!

První podzimní Víkendovka proběhne už 26.-28. září, a to na Lužnici, kde dobrovolníci pomůžou s rekonstrukcemi loděnice táborníků z TOM Dumánci (Suchomel), dále se těšte na spolupráci s biostatkem Area Viva (Valeč, Karlovy Vary), s komunitním domem Camphill (České Kopisty), se sdružením Ryzáček (hiporehabilitace na koňském hřbetě, Mohelnice), barokní památkou Valdštejnská Lodžie (Jičín) a Buddhistickou kulturní společností (České Budějovice). Více informací ke konkrétním projektům najdete na webových stránkách Tamjdemu.

Kromě série Víkendovek plánuje Tamjdem také dva bazary knih na festivale „Zažít město jinak“, večírek pro dobrovolníky a setkání pro campleadery. Sledujte web Tamjdemu a dozvíte se více.