(Více než) konference Rise and Shine

Na začátku měsíce, v sobotu 3. a v neděli 4. listopadu, bude Právnická fakulta Univerzity Karlovy hostit jednu velice zajímavou konferenci osobního rozvoje Rise and Shine – Rosteme společně. Ve dvou dnech, určených zejména studentům a absolventům Vysokých škol, se představí několik špičkových lektorů. Představí se mix zkušených odborníků a mladých lidí s nápadem aktivních v oblasti vědy, médií, podnikání či cestování. Jedni z vystupujících budou například Kateřina Cajthamlová, Jindřích Šídlo nebo čerstvý senátor Jiří Drahoš.

O konferenci

Krom inspirativních přednášek se můžete zúčastnit také různorodé nabídky workshopů. Například o tom, jak ukočírovat moderní technologie nebo jak začít podnikat. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na koučink a interaktivní stánky studentských i neziskových organizací. Na programu je také osobní setkání s řečníky i networking s účastníky. V neděli program pokračuje plněním výzev, kdy si každý může vyzkoušet vystoupit ze své komfortní zóny.

Na sobotní a nedělní akci zbývá posledních 50 vstupenek. Cena pro studenta či absolventa do 32 let se pohybuje mezi 250 až 350 korunami, v závislosti na tom, jestli chcete přijít v sobotu nebo v neděli. O jednu z posledních vstupenek si můžete napsat pomocí formuláře na oficiálních stránkách konference.

Konkrétní program i s řečníky najdeš pod tímto odkazem v aplikaci Google a pokud ještě váháš, určitě si pusťte i zvací video.

Tato konference, o jejíž minulém ročníku jsme vás informovali již loni, je organizována již několik let pod názvem Rise and Shine.  Jedná se o platformu osobního rozvoje, která si klade za cíl podpořit studenty, kteří na sobě chtějí pracovat a být úspěšní. Jejich misí je otevřít těmto studentům dveře k sebepoznání a větší efektivitě, aby dělali v životě to, co je bude naplňovat.

Logo. Zdroj: www.riseandshine.cz/media/

Dotazy?

Máte dotaz a odpověď jste nenašli ani na Facebookovém eventu ani na oficiálních internetových stránkách? Obraťte se přímo na organizátory a to prostřednictvím emailu na adresu pavel@riseandshine.cz

Chystáte se na konferenci? Nebo jste na podobné akci už byli a chcete se podělit o vaší zkušenosti s ostatními? Zanechte nám komentář pod článkem nebo nám napište email na adresu redakce@mladiinfo.cz!

Chystá se 6. ročník největší podzimní studentské konference. S námi se během sobotní části můžeš inspirovat 7 zkušenými řečníky, zúčastnit se dvou z mnoha workshopů nebo zkusit koučink. V neděli zažiješ mnoho výzev. Buďte i vy jeho součástí, seznamte se s podobně smýšlejícími lidmi a jděte si za svým snem!