Veletrh zahraničních vysokých škol Dream big

Méně než 1 % všech českých studentů odchází studovat vysokou školu do zahraničí. Chcete být mezi nimi? Přijďte na veletrh zahraničních vysokých škol Dream big do Prahy nebo Ostravy a uvidíte, že mít titul ze zahraničí už dávno není jenom pro boháče.

Pokud vás láká vyjet po střední škole za lepším vzděláním do zahraničí, je veletrh Dream Big něco pro vás. Zvláště pokud ještě nemáte jasno jaký obor studovat a kde. Poradí vám nejen zástupci univerzit z Dánska, Švédska, Finska, Norska, Velké Británie a Nizozemska, ale i lidé z organizací pomáhající žadatelům a současní studenti a absolventi.

Zdroj: Fb
Zdroj: Fb

K radám jak vyplnit přihlášku a kdy se tak dozvíte i zkušenosti z praktického života v cizí zemi. Rozhodně se vyplatí skousnout přirozenou stydlivost a vyptávat se na všechno, co vás zajímá. Jak se říká, neexistují hloupé otázky.

Seznam vystavovatelů, stejně jako formulář k přihlášení a další informace o programu najdete na facebookové stránce veletrhu. Stačí si jen vybrat, jestli je pro vás výhodnější termín 28. října 2017 v Praze nebo 29. října 2017 v Ostravě. V obou případech od devíti do tří hodin.

Neváhejte, pro prvních 500 registrovaných je vstup zdarma!

Zdroj: Scandinavian study