Veletrh studia a práce v zahraničí

V Brně a Praze se připravuje druhý ročník veletrhu studia a práce v zahraničí. S heslem „Víme, co budete dělat příští rok!“ jej pro vás chystá agentura Czech-us.

Veletrh se bude konat 29.5. v Praze od 16:00 na adrese Celetná 20 a 4.6. v Brně v klubu Alterna od 15:00.

Organizátoři slibují program, který vás bude bavit od začátku do konce. Těšit se můžete na informace o:

  • studiu na VŠ v zahraničí – ruku na srdce, kdo z vás by dnes nechtěl umět plynule anglicky a ještě mít titul ze zahraniční VŠ? A víte, že si stále ještě můžete podat přihlášku ke studiu od září 2014?
  • práci a studiu v zahraničí (Work and Study) – spojení pracuju a studuju vás bude bavit, ať už jste v Kanadě, Austrálii, Novém Zélandu či Německu nebo Velké Británii. Přece nebudete dřepět na nějaké nudné české jazykovce…
  • práci v zahraničí – máte odvahu zkusit práci v zahraničí? Jen běžte do toho! Baristou či číšnicí v Londýně, plavčíkem v USA, ski instruktorem ve Whistleru nebo třeba sběračem jablíček na Zélandu – přiblížíme vám vhodný program či práci pro vás.
  • cestování obecně – zkušení cestovatelé vám popíší své cesty a poradí, jak se k cestě odhodlat nebo jak najít v zahraničí práci a ubytování.

A čeká vás i doplňkový program – kromě soutěží i třeba ochutnávka dobrot z různých končin světa nebo malá afterparty.

Více o akci najdete na webu Czech-us. Pražský i brněnský veletrh můžete také olajkovat na facebooku, čímž si zajistíte registraci.