Ukaž se na Festivale Youth for You(th)

Festival Youth for You(th) nabízí lidem ve věku 15 – 26 let jedinečnou příležitost ukázat světu své schopnosti a talenty. Přihlaš se i ty! II. ročník Youth for You(th) se koná ve středu 18. dubna 2012 v Brně na několika scénach v centru Brna.Všichni účinkující se mohou rekrutovat z řad mladé generace Brňanů, a to včetně zahraničních studentů, kteří budou v době festivalu v Brně. Jedinou podmínkou je věk v rozmezí 15 – 26 let, pak už je to na tobě! Máš talent? Přihlaš se!

Letošní ročník nabídne návštěvníkům festivalu několik inovací. Jednou z nich je i Jarmark neziskových organizací. en se v rámci festivalu Youth fo You(th) uskuteční na Moravském náměstí a v sálech Bakaly. Neziskovky, ale i studentské organizace a spolky tak budou mít možnost prezentovat svou činnost. Proto ať už bys rád upozornil na organizaci, které jsi součástí, anebo se jen dozvěděl o aktivitách ostatních neziskovek. Uzávěrka přihlášek na Jarmark je 29. února, k tomu, aby ses přihlásil, ti pak stačí vyplnit krátký dotazník zde.

Pokud se ti myšlenka festivalu zalíbila a chceš pomáhat při organizaci jako součást dobrovolnického týmu, pak je pro tebe další dotazník, a to tady.