Týdenní přehled příležitostí od Mladiinfo

S Mladiinfo již nepromeškáte žádnou uzávěrku přihlášek do zajímavých soutěží, projektů, kurzů, na stáže či dobrovolnické a vzdělávací výjezdy. Přinášíme vám přehled příležitostí následujícího týdne.

Připravili jsme přehled aktuálních lákavých nabídek s blížícími se uzávěrkami přihlášek. Přehled příležitostí od Mladiinfo vám představí možnosti, o kterých by bylo škoda nevědět. Vyberte si pro sebe tu nejlepší nabídku a nezmeškejte žádný deadline!

Staňte se odborníkem už na střední

Středoškolská odborná činnost startuje 42. ročník a aktuálně má otevřené přihlášky. Přemýšleli jste, že se dáte na vědeckou kariéru? Už není čas otálet, přihlaste se do 15. května 2020

SOČ spolupracuje s vysokými školami, Akademií věd i průmyslovými podniky. Podívejte se, jaká témata prací tyto instituce vypisují. Kromě témat či tematických okruhů nabízejí i pomoc konzultantů.

Na této stránce se poté můžete do soutěže zaregistrovat. Všechna kola tohoto ročníku se budou konat online, více informací se dočtete na webových stránkách SOČ.

Logo soutěže. Zdroj: soc.cz

Mezinárodní soutěž obalového designu Model Young Package 2020

Model Young Package je soutěž zaměřená na výrobky z papíru. Do soutěže jsou přijímány reálné prototypy obalů z papírových materiálů. Soutěž je největší svého typu na světě a dává účastníkům jedinečnou možnost porovnat své návrhy v mezinárodní konkurenci.

Soutěží se ve dvou kategoriích – High Schools a Unlimited. Odměny v celkové výši 6 200 EUR čekají na výherce, které vybere porota složená z významných odborníků oboru. Téma soutěže pro rok 2020 je Personal Care. Úkolem designérů je navrhnout obal na přípravky osobní péče.

Uzávěrka přihlášek je nyní prodloužena do 15. června 2020! Podívejte se na stránky soutěže, zjistěte více informací a zaregistrujte se. Za přihlášku není účtován žádný poplatek. 

Agentura EU pro základní práva (FRA) hledá stážisty

Do 8. května 2020 je možné se přihlašovat na placenou stáž na různá oddělení Agentury EU pro základní práva (FRA). Agentura má sídlo ve Vídni a stáž bude probíhat od 1. října 2020 v délce od 3 měsíců po 1 rok. 

Podmínkou je ukončené vysokoškolské studium minimálně v bakalářském stupni a výborná znalost angličtiny a minimálně jednoho dalšího oficiálního jazyka EU. Pro přihlášení na stáž si vytvořte životopis ve formátu Europass a přihlaste se prostřednictvím resortu, který si vyberete. Více informací o otevřené výzvě a jednotlivých resortech FRA je k dispozici na webových stránkách FRA

Logo FRA. Zdroj: fra.europa.eu

Nezapomeňte, že probíhá přihlašování také na další příležitosti, o kterých jsme vás již informovali! V našich aktuálních článcích se dozvíte, jak se stát novým mladým delegátem v OSN , proč letos v létě vyjet dobrovolničit do Francie nebo co udělat k přihlášení do soutěže Středoškolák roku 2020

Chtěli byste upozornit na něco, co nám uniklo? Ozvěte se nám na redakce@mladiinfo.cz a my dáme v dalším přehledu o příležitosti vědět i ostatním!

Zdroje: soc.cz, young-package.com, fra.europa.eu