Týdenní přehled příležitostí od Mladiinfo

Přehled příležitostí od Mladiinfo vám představí aktuální lákavé nabídky s blížícími se uzávěrkami přihlášek, o kterých by bylo škoda nevědět. Vyberte si pro sebe tu nejlepší příležitost a nezmeškejte žádný deadline!

Co by vám v květnu 2020 nemělo uniknout

V našem přehledu se dozvíte, jaké příležitosti jsou nyní otevřené a jak se do nich přihlásit. 

Právní stáž ve Frank Bold

Zapojte se do neziskových projektů ve veřejně prospěšných týmech právních stážistů. Ve Frank Bold na minimálně rok trvající stáži byste měli pracovat alespoň 20–30 hodin měsíčně. Přispějte svým časem a právním vzděláním k pozitivním změnám ve společnosti!

Máte za sebou alespoň první ročník právnické fakulty? Baví vás nové výzvy, jste iniciativní a aktivní? Rádi pomůžete kolegům, s čím bude potřeba? Nedělá vám problém rychle se zorientovat v nových tématech a samostatně se učit? Potom je tato nabídka možná právě pro vás. Zde se můžete podívat, jak právní stáž ve Frank Bold vypadá a co o ní říkají absolventi.

Přihlašovat se můžete do 17. května 2020 přes webovou stránku firmy. Vyplníte formulář na stránce a přiložíte svůj životopis a motivační dopis. 

Logo Frank Bold. Zdroj: commons.wikimedia.org

Měsíc psaní od StoryMe

Napište příběh do soutěže Měsíc psaní od aplikace StoryMe a vyhrajte 5 000 Kč na vydání knihy s nakladatelstvím Pointa! Jak na to? Napište příběh na pokračování, který bude inspirovaný větou „Má se smát, nebo brečet?“ 

Žánr, děj i postavy jsou čistě na vaší fantazii. Jedinou podmínkou je, že příběh musí obsahovat výše uvedenou větu, být napsaný na pokračování, musí mít alespoň 5 kapitol a maximální délka jedné kapitoly je 10 000 znaků. Dbejte také na to, aby váš příběh odpovídal pravidlům pro psaní do appky StoryMe. Soutěž je pouze pro starší 18 let a přihlašovat se můžete do 31. května 2020

Výzva #laskavýdopis od organizace Lepší senior

Domovy a další zařízení pro seniory zůstanou ještě nějaký čas kvůli pandemii COVID-19 uzavřené. Někteří senioři ale v květnu a červnu oslaví své narozeniny – a někteří z nich dokonce 95té! Napište jim k narozeninám dopis! Může to být Váš první, druhý, ale i třetí laskavý dopis – je to jedno! Každý laskavý dopis se počítá.  Přihlašovat se můžete přes tento kontaktní formulář.

Infografika projektu. Zdroj: FB Lepší senior

Nezapomeňte, že stále probíhá přihlašování také na další příležitosti, o kterých jsme vás již informovali v minulém přehledu příležitostí nebo v jiných aktuálních článcích. Například soutěž Středoškolák roku prodlužuje přihlašování do 29. května 2020!

Chtěli byste upozornit na něco, co nám uniklo? Ozvěte se nám na redakce@mladiinfo.cz a my dáme v dalším přehledu o příležitosti vědět i ostatním!

Zdroje: frankbold.org, StoryMe, Lepší senior