Tréninkový kurz zaměřený na téma migrace

Rádi pracujete s mladými lidmi a zajímají vás témata migrace, intergrace a inkluze marginalizovaných skupin? Pojeďte si rozšířit své znalosti na tréninkový kurz do Srbska!

Organizace Center for Civil Society Strengthening pořádá tréninkový kurz, v rámci kterého se dozvíte, jak podpořit přijímaní kulturní diverzity v mezinárodní společnosti a respekt k základním lidským právům.

Budete mít možnost sdílet své zkušenosti s ostatními účastníky programu a vzájemně si tak rozšířit své dosavadní znalosti. Díky diskuzím, sdíleným zkušenostem a nápadům se vám naskytne nevšední příležitost se kulturně obohatit. Cílem kurzu je seznámit vás s představou sociálního podnikání a možnosti jeho využití v rámci vymezených skupin.

Tréninkový kurz zaměřený na téma migrace v Srbsku. Foto: Youth in Advancement
  • Kde: Novi Sad, Srbsko
  • Kdo: 28 participantů z 13 zemí Evropy (Albánie, Bosna a Hercegovina, Chorvatsko, Česká republika, Francie, Německo, Řecko, Itálie, Makedonie, Montenegro, Srbko, Slovensko a Turecko)
  • Kdy: 10-18. 12. 2016

Kurz je financován programem Erasmus+ Youth in Action a neplatí se žádný participační poplatek.

Pokud máte zájem o více informací podívejte se na informační leták projektu. Přihlášky posílejte nejpozději do 28.10.2016.

Přihlaste se a zesilte hlas těm, kteří nejsou slyšet!

Zdroj: Youth in Advancement