Tréninkový kurz v Londýně

Mladiinfo ČR je partnerem pro Erasmus+ tréninkový kurz v Londýně s názvem Act Local, Be Social a hledá 2 účastníky! Jste to vy?

Act Local, Be Social

Tréninkový kurz v Londýně pořádá organizace Creative Opportunities, se kterou jsme spolupracovali již v minulých letech. Kurz Act Local, Be Social se zaměřuje na kvalitu práce s mladými lidmi, kteří čelí znevýhodnění, diskriminaci, nedostatku příležitostí ve své komunitě apod. Učení bude probíhat zážitkovou metodou a ponese se v duchu neformálního vzdělávání. Shrnutí z předchozího ročníku je k nahlédnutí zde

Celkem se kurzu účastní 35 lidí, kteří pocházejí z Bulharska, Česka, Německa, Estonska, Řecka, Itálie, Lotyšska, Severní Makedonie, Rumunska, Turecka, Španělska, Portugalska a Slovenska. Kulturní rozmanitost účastníků bude bezpochyby přínosem pro celé školení.

Datum a místo konání

Školení se koná od 12. 4.  do 19. 4. 2020. Prostory pro školení byly vybrány nedaleko Londýna, ubytování si můžete prohlédnout zde. 

Ilustrační foto. Autor: Skitterphoto. Zdroj: Pixabay.com

Co se na kurzu naučíte

Kurz bude probíhat pod vedením zkušených školitelů, kteří se v oboru vzdělávání, práce s mládeží a realizování obecně prospěšných projektů pohybují už dlouho. A co se od nich všechno naučíte?

  • Osvojíte si potřebné metody neformálního vzdělávání a porozumíte jeho principům.
  • Získáte povědomí o tom, jak pozitivně ovlivnit vaše okolí a jak (a proč) pracovat s diskriminací, nerovností a podobnými jevy ve společnosti.
  • Seznámíte se s lidmi z branže a odjedete tak domů s cennými kontakty důležitými pro realizování vašich projektů v budoucnu.

Pro více informací si přečtěte přiloženou informační brožurku.

Finanční podmínky

Projekt je financovaný programem Erasmus+, takže ubytování, jídlo a cesta (do 275€) je hrazena z grantu. Ubytování i jídlo je zajištěno organizací, není třeba se o nic starat. Letenky vám pomůžeme najít my – Mladiinfo ČR. Účastník je povinen si zřídit také pojištění léčebných výloh do zahraničí na vlastní náklady. Organizace Creative Opportunities vybírá účastnický poplatek 40€. 

Jak se přihlásit

Jste do projektu nadšeni tak jako my? Pro přihlášení vyplňte, prosím, tento formulář – nejpozději do 10. 2. 2020. Máte-li jakékoliv otázky, napište nám na kancelar@mladiinfo.cz

Hledáte jinou příležitost? Podívejte se do seznamu našich aktuálních projektů!

Logo programu Erasmus+.