Trénink Erasmus+ v Krakově

Máte koncem října volno? Mladiinfo právě hledá účastníky na první ze série tréninků Retooled. Kde? V polském Krakově!

Retooled je sérií projektů, v nichž jeretooled2 Mladiinfo partnerem. Nyní hledáme účastníky na první z tréninků, který se koná od 18/10 do 25/10 a který organizuje Kompas a Europe4Youth.

O co na projektu půjde?

Hlavně o management neziskových organizací pracujících s mladými lidmi. Prostřednictvím sociální diagnostiky se v první fázi budete snažit rozklíčovat hlavní problémy, se kterými se v neziskových organizacích můžete potkat. Zejména se naučíte, jak sbírat data, dělat empirický výzkum či jak se poprat s rozdíly mezi reálnými potřebami mladých lidí a nastavenými aktivity.

Během tréninku proniknete metodami neformálního vzdělávání do metodologie sociální diagnózy, sociálních průzkumů a pozorovacích technik. Zdokonalíte se v tom, jak komunikovat s mládeží i s ostatními organizacemi a budete moci sdílet nápady pro své budoucí projekty.

Kdo je náš člověk?retooled3

  • ten, komu je více než 18 let;
  • ten, kdo se domluví anglicky;
  • ten, komu není cizí práce s mládeží a management neziskových organizací;
  • ten, kdo má čas a chuť strávit týden v mezinárodním týmu.

Co potřebujete ještě vědět?

Proplacené ubytování v pokojích po 2-3 lidech v hotelu Villa Zakamycze v Krakově. Strava zajištěna tamtéž. Doprava bude proplacena dle standardních pravidel Erasmus projektů do výše odpovídající vašemu bydlišti. Účastnický poplatek polské organizaci je 15 EUR.

Více o celém projektu můžete najít v infopacku.

retooled4Jak se hlásit?

Stačí vyplnit přihlášku. Další dotazy zasílejte Terce na e-mail tereza.svobodova@mladiinfo.cz.