Mladiinfo školení „Touch (the) Nature“ – otevřené přihlašování

První letošní nabídka našeho mezinárodního Mladiinfo školení zaměřeného na vzdělávání v přírodě. Zveme vás na týdenní outdoorový zážitek, který je plně hrazen programem Erasmus+.

Naše organizace každoročně pořádá mezinárodní školení pro pracovníky s mládeží, učitele, budoucí pedagogy a obecně příznivce vzdělávání. Tento rok bude Mladiinfo školení v duchu vzdělávání v přírodě. 

Co se na tomto Mladiinfo školení naučíte?

Touch (the) Nature je ideální projekt pro ty, kteří mají rádi vítr ve vlasech a nevadí jím bláto nehty. Společně se podíváme se na přírodu z různých hledisek a najdeme způsoby, jak z ní udělat atraktivní prostředí pro práci s mládeží. Během školení se budeme navzájem inspirovat, hrát si, vyzývat sami sebe, relaxovat a prozkoumávat různé aspekty života.

  • Nové typy aktivit, které můžete dělat s mládeží v přírodě
  • Jak navrhnout venkovní program pro mládež
  • Co je to zážitková pedagogika a jak ji využít v práci s mládeží
  • Důležitost motivace mládeže trávit čas v přírodě a motivace mladých lidí

Infopack ke stažení je zde, přečtěte si ho, prosím, pozorně.

Zápisky z podobného školení v roce 2018 si můžete přečíst v tomto článku

Datum a místo konání

Projekt se koná od 2. 10. (večerní příjezd) do 9. 10. 2020 (dopolední odjezd). Můžete se těšit na 6 dní plných zajímavých aktivit. Vybrali jsme pro tuto příležitost ubytování na Chatě Doubravka nedaleko Chotěboře. Dopravu účastníků na Doubravku budeme koordinovat až po výběru všech účastníků na základě nejlepšího logistického řešení. Účastníci, kteří bydlí od místa ubytování více dále než 10 km, bude proplaceno cestovné maximálně do výše €20. Podmínkou bude předložení originálních jízdenek/ dokladů. 

Ubytování je na sdílených pokojích (muži a ženy zvlášť) se sdílenými sprchami na chodbách. Strava je zajištěna 3x denně (snídaně, oběd, večeře) a také 2x denně malé občerstvení o přestávkách. Ubytování a jídlo je pro účastníky zdarma díky podpoře Erasmus+. Školení je zdarma.

Školení se bude účastnit celkem 30 osob z různých zemí Evropy, hlavním jazykem bude angličtina.

 

Fotografie jsou ze školení Train the Trainers II, pořádaného v Jeseníkách na konci léta 2019.

Jaké účastníky hledáme?

Hledáme účastníky z ČR  a Slovenska (s trvalým pobytem v ČR/ SR), kteří se mohou zúčastnit projektu v plné délce (pozdní příjezdy ani brzké odjezdy nejsou povoleny). Jaké podmínky musí každý účastník splňovat?

  • být starší 18 let
  • trvalý pobyt v ČR/ SR
  • pracovat s mládeží, angažovat se ve vzdělávání (dětí, mládeže, dospělých),  nebo se na taková povolání připravovat (kurzy, studium, apod.)
  • kladný vztah k přírodě
  • schopnost dorozumět se anglicky (školení je mezinárodní)
  • být ochotný šířit a využívat výsledky projektu po jeho skončení a propagovat projekt

Jak se přihlásit na toto Mladiinfo školení?

UPDATE: Přihlašování prodlužujeme pro české a slovenské účastníky! Přihlašování je momentálně OTEVŘENO.

Prosíme vás o vyplnění tohoto přihlašovacího formuláře co nejdříve.  Přihláška je závazná. 

V případě dotazů se na na nás obracejte na kancelar@mladiinfo.cz. Těšíme se na vaši přihlášku!

Vyplněním a odesláním tohoto online formuláře souhlasíte se zpracováním a využitím osobních údajů organizací Mladiinfo ČR, z.s., IČ: 22611118 se sídlem Antonínská 561/14, 602 00 Brno, pro účely výběru účastníků školení Touch (the) Nature v ČR, včetně uložení osobních údajů na nosiče dat, vyhledávání v nich a další nakládání s nimi v souladu s Obecným nařízením na ochranu osobních údajů (GDPR) a dalšími právními normami. Zásady zpracování osobních údajů v rámci Mladiinfo ČR, z.s. naleznete na stránkách www.mladiinfo.cz/ochrana-osobnich-udaju/. Souhlas se zpracováním uvedených údajů a s využitím mého kontaktu poskytuji dobrovolně a na dobu neurčitou. Tento souhlas může být kdykoliv odvolán. Subjekt má v souladu s Obecným nařízením na ochranu osobních údajů a dalšími právními normami zejména právo na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz.

Tento projekt je financován z programu Erasmus+.