Tmelník hledá účastníky na projekt do Polska – spěchá!


Občanské sdružení Tmelník má za cíl podporovat mladé lidí nejen na Mělníku a vysílat je na mezinárodní projekty, kde budou moci rozvinout svou osobnost a zlepšit své dovednosti a schopnosti. Tyto projekty se realizují za účasti programu EU s názvem Mládež v akci, která poskytuje hostícím organizacím finanční prostředky. Tmelník je partnerská, vysilající organizace a jako taková hledá české účastníky z řad mladých lidí, kteří by rádi poznali jinou kulturu, naučili se něco nového, procivičili si jazyk a poznali spoustu nových kamarádů jen za 30% z nákladů na cestu.

Projekt „Všichni tančí v Polsku“ je mezinárodní výměna mládeže, která se bude snažit za pomoci tance a umění svést dohromady 25 mladých lidí z ČR, Polska a Rumunska, z nichž někteří budou mladí lidé s postižením. Projekt se tedy bude zabývat tématy života s postižením a bude se snažit bourat předsudky a posilovat toleranci.

Akce se koná již v pondělí 19.září, pokud Vás to zaujalo, neváhejte se podívat na oficiální stránky a přihlásit se, jet může opravdu každý!