Think Global, Act Local

Máme tu další zajímavou nabídku tréninkového kurzu ve spolupráci s Associazione Culturale Eufemia. Pokud vám není jedno, co se děje v ekologickém a enviromentálním světe,tak jste tu správně a čtěte dál.

eufemiaAssociazione Culturale Eufemia je nevládní organizace a skupinka mladých lidí, která vznikla roku 2010. Zajišťuje neformální vzdělávání a mimo jiné se snaží podporovat mobilitu mladých lidí, kterou podporuje různými výukovými programy v rámci programu Erasmus+.

Aktuálně hledá účastníky projektu Think Global, Act Local, který se zaměřuje na enviromentální problémy jako udržitelnost životního prostřední, ekologické dopady nebo plýtvání nerostným bohatstvím.

Kde? V jarní Itálii, Sant’Emiliano

Kdy? 17. – 23. červen 2016

Pro koho? Pro jednoho českého účastníka.

S kým? S dalšími účastníky z Portugalska, Itálie, Rumunska, Turecka, Německa a Lotyšska

Za kolik? Náklady na cestovné, všechny aktivity a stravu financuje ERASMUS+.

Deadline pro podání přihlášky je 24. březen 2016 na adrese  eycb.info@gmail.com.

Více informací najdete v info-packu.

Tak hurá tam ne?

Zdroj: Evropské centrum mládeže Břeclav a Eufemia

Autor: Klára Š.

Studentka překladatelství ruského jazyka. A dál? Cestovatelský maniak, který nesetrvá dlouho na jednom místě ani v rámci rodné země. Milovník medvídků panda! Snílek, co touží projet Rusko po Transsibiřské magistrále a pochovat si medvídka koalu. (Ale to je Austrálie a tam jsou hadi. A těch se bojím). Někdo, kdo se v hlavě snaží udržet tři jazyky plus ten rodný. Milovník dobrého jídla a pití (ať už přípravy či konzumace). A do toho všeho někdo, kdo rád píše a dělí se o své rozumy. Tak to bych byla tak ve zkratce já.

Comments are closed.