TC United Youth Combating Hate, Bulharsko/+ Gruzie

Rostoucí nenávist k čemukoliv co je jiné, xenofobie, etnické nebo náboženské napětí jsou realitou současné Evropy. Chceš těmto projevům aktivně čelit? Jsi aktivní v No Hate Speech Movement nebo jakékoliv obdobné lokální aktivitě? Zabýváš se lidskými právy? Chceš dostat své projekty na vyšší úroveň a sdílet nápady s lidmi z dalších 9 zemí Evropy a Kavkazu? Be International nabízí vhodný projekt, který reaguje na aktuální téma!

kdy a kde?: Hlavní část školení proběhne v bulharském městě Razlog mezi 17. a 24. srpnem. Poté budou mít účastníci čas na praxi a aplikování svých projektů přímo v místech svého bydliště. Evaluace proběhne pravděpodobně v prosinci na semináři v Gruzii.

razlog_1

Razlog

 

Deadline pro přihlášky je v neděli 9. 8. 2015. Be International vyšle do Bulharska 3 účastníky. Ubytování a strava jsou hrazeny v rámci grantu Erasmus+ Mládež v akci. Cestovné do 170 € bude proplaceno v průběhu kurzu (gruzínská část semináře je hrazena zvlášť a více informací o této fázi poskytnou přímo organizátoři).

Přihlášku a infopack najdete na webu: http://beinternational.cz/…/united-youth-combating-hate-17…/

Těšíme se na přihlášky.

Vaše Be International

 

 

(zdroj fotky: http://bgtourinfo.net/rila/images/razlog_1.jpg)