Tamjdem hledá projektového koordinátora! Jsi to ty?

Chcete posunout vlastní hranice? Neschovávejte se! Tamjdem, o.p.s hledá projektového koordinátora a leadery mezinárodních skupin na akcích v létě.

Tamjdem, o.p.s. propojuje veřejnost a neziskovky v ČR i ve světě. Pořádá víkendové dobrovolnické expedice do českých organizací, až dvoutýdenní mezinárodní projekty (tzv. workcampy) v ČR a na podobné akce vysílá dobrovolníky do celého světa. Tamjdem je příležitost osobně se zapojit do smysluplné práce různorodých neziskovek, setkávat se zajímavými lidmi, cestovat na nová místa, posouvat vlastní hranice.

Pokud chcete různorodou a smysluplnou práci, díky které se toho v praxi hodně naučíte, zapojte se do práce neziskové organizace Tamjdem, o.p.s. S nimi získáte možnost k osobnímu růstu a šanci osobně se podílet na rozvoji neziskovky!

Pozice koordinátora/koordinátorky

Tamjdem hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici koordinátor(ka) dobrovolnického projektu Víkendovky, jehož cílem je propojování veřejnosti s různorodými neziskovými organizacemi po celé ČR v rámci víkendových expedic, kde se schází skupiny průměrně 12 lidí a společně neziskovkám pomáhají s manuálními pracemi a dozvídají se o tom, jak to v organizacích funguje.

Náplň práce koordinátora je velmi pestrá. Od samotného zajištění realizace jednotlivých expedic (v rozsahu 15 až zhruba 20 projektů ročně) a plánování tematicky, místně i časově vyváženého harmonogramu roku, přes administrativní podporu projektu a komunikaci s dobrovolníky a neziskovými organizacemi až po propagaci projektu a realizaci doprovodných akcí spojených s neformálním vzděláváním.

Detaily pracovní pozice jsou zveřejněny zde. Termín přihlášení je 16. 7. a zaučovací období probíhá v rozmezí od 24. 7. do 31. 8.

Dalšími unikátními příležitostmi k osobnímu rozvoji jsou pozice vedoucích mezinárodních dobrovolnických workcampů, které v ČR Tamjdem pořádá. V současnosti hledají vedoucího mezinárodní dobrovolnické skupiny – tzv. campleadera na workcampu ve Sdružení Neratov, a to UŽ V OBDOBÍ 16. – 21.7. (více informací naleznete zde) a také na workcampu v komunitním domě pro lidi s handicapem, a to v období 4. – 13. 9. (více informací najdete tady).

V roli leadera multikulturního týmu máte šanci procvičit si mnoho zajímavých dovedností jako je např. komunikace v angličtině, vedení týmu, motivování skupiny, řešení náhlých situací, vedení neformálně vzdělávacích aktivit apod.

Jako dobrovolné vedoucí vás na vaši roli detailně připraví, individuálně proškolí a poskytnou v průběhu realizace projektů oporu ze strany koordinátorky workcampů.

Získejte jedinečné zkušenosti v roli projektového koordinátora nebo leadera, neváhejte a přihlaste se.