Take only memories – výměna mládeže v Gruzii

Chceš zažít dobrodružství, které nejen obohatí a zaujme, ale také pozitivně ovlivní svět kolem nás? Máme pro tebe nabídku, na které neodoláš! Představujeme výměnu Take Only Memories, která se koná od 2. do 11. září 2023. Nenech si ujít tuto jedinečnou šanci prozkoumat svět udržitelného ekoturismu a potkat inspirativní lidi z celé Evropy!

Ilustrační obrázek. Autor: JLB1988. Zdroj: pixabay.com

Co je to Erasmus+ výměna mládeže a komu je určená

Jedná se o výměnu mládeže pod programem Erasmus+ od Evropské unie, ale ne každý to zná a my to chceme přiblížit i nováčkům. Představit si to můžeš opravdu jako tábor, kde se v přátelské skupině naučíš něco nového, poznáš nové kámoše, užiješ si nějakou srandu a pojedeš domů jako nový člověk. Každý den projektu máš strukturovaný program, ale neboj, není to žádná dřina, spíš zábava a dobrodružství. Den co den zažiješ něco nového, poznáš kousek sama sebe, zúčastníš se zajímavých workshopů a angličtina pro tebe nebude už noční můra (potvrzuje 10 z 10 účastníků). Učíš se pomocí her, simulací, interaktivního programu a taky hlavně tím, že si dané věci přímo vyzkoušíš.

Take only memories

Vítejte ve světě, kde masový turismus ustupuje zodpovědnému a udržitelnému cestování. Během naší výměny „Take Only Memories“ budete mít jedinečnou možnost poznat skutečné krásy a kulturní poklady, které místní komunity skrývají. Otevřeme vám dveře do národních parků, kde zažijete neuvěřitelná dobrodružství a zároveň se naučíte, jak své cestování přizpůsobit tak, aby pozitivně ovlivňovalo životní prostředí a místní obyvatelstvo.

Důležité informace

🌍 Místo: International Scout Center Rustavi, Gruzie
📅 Datum: 2. 9. – 11. 9. 2023
🚌 Doprava: 360 EUR (doprava je hrazena do maximální částky 360 EUR)
🏠 Ubytování, strava a program je hrazen.

Více informací se dozvíš v infopacku zde.

Source: Personal Archive

Koho hledáme

1 VEDOUCÍ = LEADER, který už na výměně mládeže byl a má s tímto typem projektů zkušenosti. Leader musí mít trvalé nebo alespoň přechodné bydliště v ČR, a umět komunikovat v češtině i angličtině. Věk 18+ let.

4 ÚČASTNÍKY, kteří jsou ve věku mezi 18-26 lety (včetně) a mají trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR. Uvítáme jak přihlášky od naprostých nováčků v Erasmus+, kteří teprve sbírají odvahu se účastnit mezinárodních projektů, nebo kteří si díky projektu chtějí rozšířit obzory v dané problematice, jelikož pro to najdou využití ve své kariéře či dalším studiu. Pokud si v angličtině nevěříš, nevěš hlavu! Věříme, že díky zbytku českého týmu se i tak dokážeš aktivně do projektu zapojit. Výměna mládeže je hlavně pro ty, co si to chtějí vyzkoušet.

K čemu se zavážeš

Přihláška je závazná, pokud nám ji vyplníte a budeš vybrán/a, 100% počítáme s tvojí účastí. Je nezbytné zaplatit účastnický poplatek 1000 Kč naší organizaci Mladiinfo ČR (pokyny emailem).

Od všech účastníků se očekává aktivní přístup a chuť naučit se něco nového.

Jak se přihlásit na výměnu mládeže

Tato výměna mládeže v Gruzii vyžaduje přihlašování přes tento formulář. Přihlášku vyplň v anglickém jazyce. Vyplněním přihlášky dáváš Mladiinfo ČR, z.s. a hostitelské organizaci souhlas ke zpracování svých osobních údajů. Deadline 14.8. nebo do naplnění týmu.
V případě dotazů můžeš psát na eliska.nemcova@mladiinfo.cz .

Tuto výměnu mládeže organizuje místní nevládní organizace a je podpořena programem Erasmus+.

Tento projekt byl financován z prostředků Evropské Unie.