Tábor lidských práv

Lidskoprávní organizace Amnesty International má take svůj Summer Camp a jak jinak než s tématem lidských práv. Nováčci i zkušení amnesťáci jsou zváni na týden nabitý bohatým programem a zajímavými hosty.

Summer Camp se uskuteční od 22.9. do 29.9.2013 v okolí Bratislavy. Ubytování, strava i cestovní náklady jsou účastníkům plně hrazeny, jediným nákladem je účastnický příspěvek ve výši 15 Eur.

Během týdne ve společnosti nadšených lidskoprávníků vás čekají vystoupení zkušených lektorů, zajímavých hostů, filmy a mnoho neformálních aktivit. Cílem projektu je především zvýšení kompetencí v oblasti lidských práv a lidskoprávního aktivismu.

V případě, že nemáte čas celý týden, přijeďte na Summer Camp alespoň na poslední víkend 28. a 29.9. Program bude věnován projektu FAIr playAmnesty International. Proběhne během něj tedy jak školení pro knihy, školení pro knihovníky, tak simulace živé knihovny. Pokud se chcete o tomto projektu dozvědět vice, navštivte web Amnesty International.

Pokud Vás projekt Summer Campu zaujal a rádi byste se jej zúčastnili, neváhejte vyplnit Rozhovor a odeslat jej na adresu Johnny08@email.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na organizátora Jana Wosku na tomto e-mailu.