SWAP – Výměna věcí v Mladiinfo ČR

Jaro je za dveřmi. Je načase obměnit šatník a díky jarnímu úklidu se zbavit všeho, co doma překáží. Jestli je vám líto staré věci vyhazovat, přijďte je vyměnit. Na březnový SWAP do kanceláře Mladiinfo.

For English scroll down.

Výměna věcí, neboli SWAP, je akce, na kterou každý přinese to, co mu doma překáží, a odnese si nové poklady.

Jak to na SWAPu probíhá?

  • Vyměňuje se vše za vše – dáte své věci na stůl, na zem nebo do krabic a sami si vybíráte, co by se vám hodilo z kousků přinesených ostatními. Na SWAPu platí heslo „Sharing is caring“. Ne vždy se musí vyměnit jeden kus za jiný. Důležité je hlavně to, aby nepotřebné věci našly nové majitele.
  • Pokud doma nic nepotřebného nemáte, stejně můžete přijít. Nové věci si můžete odnést, i když sami nic nepřinesete.
  • Na SWAP můžete přinést oblečení, knihy, plakáty, cédéčka, pohlednice, potřeby pro domácnost, květiny, šperky módní doplňky, elektroniku. Nenoste prosím živá zvířata, prošlé jídlo a věci, které jsou nefunkční nebo poškozené.
  • Věci doneste čisté a funkční.

Vstupné na akci je dobrovolné. Na místě vás čeká malé občerstvení. Akce je zároveň jedinečnou možností navštívit zbrusu novou Mladiinfo kancelář.

Výměna věcí proběhne ve středu 21. 3. 2018 od 15 do 19 hodin. Přijít můžete kdykoliv v tomto časové rozmezí. Akce se koná v nové kanceláři Mladiinfo ČR na adrese Štefánikova 40 v Brně.

Pokud chcete přinést věci na výměnu, rezervujte si prosím místo předem na e-mailu kancelar@mladiinfo.cz. Prostor není nafukovací 🙂

Těšíme se na Vás!

SWAP – the Exchange of Things

The spring is coming, it is time of exchanging the clothes in wardrobes, cleaning homes and throwing away the useless things from them.

If you don’t want your old staff to be wasted, visit the Exchange of things organized in Brno by Mladiinfo CR.

SWAP rules

  • We are swapping all for all. You can put all you’ve brought on the tables, and you can search for new stuff from those tables. Sharing is caring – not everything has to be one on one exchanging.
  • You may enter without any stuff to swap. If you don’t have anything to bring, you can still come and search for new things to take.
  • Bring only things in good condition (and clean). Take what you want, but remember about others.
  • What you CAN bring: clothes for adults and kids, books, posters, postcards, vinyl records, plants and flowers, accessories, jewelry, home stuff (dishes, decoration, tools), electronics (keyboards, mouses, headphones). Do not bring damaged, broken, expired things and live animals

There is no entry fee. If you want to support Mladiinfo ČR, you  make free donation in a special box. A small

You can come to SWAP on Wednesday, 21. 3. 2018 from 3 to 7 p.m. The event takes place in the office of Mladiinfo ČR on Stefanikova street 40 i Brno.

If you want to bring your staff to swap it, please reserve your place in advance on kancelar@mladiinfo.cz.

Invite your friends & share. We hope you will enjoy and that you’ll  find something extraordinary.

Text a grafika: Mladiinfo ČR, úvodní obrázek Carrollcountytimes.com