SWAP věcí v Brně

English below! S novým rokem Mladiinfo ČR opět pořádá SWAP věcí v Brně. Vyměňte svoje staré věci za jiné a oživte šetrně svůj šatník.

Hromadí se vám doma věci, které jsou moc hezké či užitečné na to, aby skončily v popelnici, ale stejně už je nevyužijete? Tak čtěte pozorně! Brněnská kancelář naší organizace Mladiinfo ČR  pořádá SWAP otevřený všem. Sledujte naši FB událost!

Jak SWAP probíhá

Dva týdny před SWAPEM můžete do naší kanceláře nosit čisté oblečení, domácí potřeby, elektroniku, květiny, knihy,  časopisy, bižuterii a nepoužitou kosmetiku. 

Věci můžete nosit od pondělí 3. 2. 2020 do středy 12. 2. 2020. Vždy se, prosím, předem informujte na e-mailu kancelar@mladiinfo.cz nebo na telefonu +420 797 864 363, v kolik hodin daný den budeme k dispozici. Jak se k nám dostanete?

Náš tým potom všechno donesené oblečení roztřídí do příslušných kategorií, aby bylo pro vás snazší naleznout to, co se vám líbí.

Tento SWAP věcí v Brně se bude konat dne 12. 2. 2020 od 16:00 do 19:00 v našich prostoráchPřijít můžete kdykoliv v tomto časovém rozmezí. Věříme, že si něco hezkého odnesete domů!

Ilustrační foto. Autor: Priscilla du Preez. Zdroj: Unsplash.

Budete vítaní, i když nepřinesete nic na výměnu nebo jen něco přinesete, ale nic si neodnesete. Budeme moc rádi, když si s námi dáte kávu nebo čaj, a příjemně si popovídáme. Vaše věci, které si nikdo neodnese, si těsně před skončením akce můžete vzít zpět, nebo nám je necháte, a my je věnujeme Armádě spásy pro lidi bez domova nebo do Nadace Veronica, kde výtěžek z prodeje půjde na dobrou věc.

How does SWAP work?

Would you like to exchange your old stuff for a new one? Feel free to join our February SWAP in Mladiinfo ČR – Brno office.

SWAP is a great opportunity how to make an order in your closet, get rid of clothes you don’t get the chance to wear anymore and find new pieces for free. Follow our FB event!

Bring your items (clean clothes, books, magazines, plants, unused cosmetics, bijouterie, household goods, and appliances) to our office any day between 3rd February 2020 – 12th February 2020 (please check with us via email kancelar@mladiinfo.cz or tel. number +420 797 864 363 for updated opening hours). Afterward, our team will sort all items from everyone into categories, so it will be easier to search for something you like.

On the 12th February 2020 the SWAP starts! Come anytime between 4pm and 7pm to find some interesting and nice things for free! How to get here?

Feel free to come even though you don’t have any stuff to share or you just don’t want to bring your things without looking for anything new. The entrance fee is symbolic.

Akce je podpořena Evropským sborem solidarity. / The event si supported by the European Solidarity Corps.