SWAP věcí v Brně

English below! S novým rokem Mladiinfo ČR opět pořádá SWAP věcí v Brně. Vyměň svoje staré věci za jiné a oživ šetrně svůj šatník.

Hromadí se ti doma věci, které jsou moc hezké či užitečné na to, aby skončily v popelnici, ale stejně už je nevyužiješ? Tak čti pozorně! Brněnská kancelář naší organizace Mladiinfo ČR pořádá SWAP otevřený všem. Sleduj naši FB událost!

Jak SWAP probíhá

Dva týdny před SWAPEM můžeš do naší kanceláře nosit čisté oblečení, domácí potřeby, elektroniku, květiny, knihy, časopisy, bižuterii a nepoužitou kosmetiku. 

Věci můžeš nosit od pondělí 3. 2. 2020 do středy 12. 2. 2020. Vždy se, prosím, předem informuj na e-mailu kancelar@mladiinfo.cz nebo na telefonu +420 797 864 363, v kolik hodin daný den budeme k dispozici. Jak se k nám dostaneš?

Náš tým potom všechno donesené oblečení roztřídí do příslušných kategorií, aby bylo pro tebe snazší naleznout to, co se ti líbí.

Tento SWAP věcí v Brně se bude konat dne 12. 2. 2020 od 16:00 do 19:00 v našich prostoráchPřijít můžeš kdykoliv v tomto časovém rozmezí. Věříme, že si něco hezkého odneseš domů!

Ilustrační foto. Autor: Priscilla du Preez. Zdroj: Unsplash.

Budeš vítan/a, i když nepřineseš nic na výměnu nebo jen něco přineseš, ale nic si neodneseš. Budeme moc rádi, když si s námi dáš kávu nebo čaj, a příjemně si popovídáme. Tvoje věci, které si nikdo neodnese, si těsně před skončením akce můžeš vzít zpět, nebo nám je necháš, a my je věnujeme Armádě spásy pro lidi bez domova nebo do Nadace Veronica, kde výtěžek z prodeje půjde na dobrou věc.

How does SWAP work?

Would you like to exchange your old stuff for a new one? Feel free to join our February SWAP in Mladiinfo ČR – Brno office.

SWAP is a great opportunity how to make an order in your closet, get rid of clothes you don’t get the chance to wear anymore and find new pieces for free. Follow our FB event!

Bring your items (clean clothes, books, magazines, plants, unused cosmetics, bijouterie, household goods, and appliances) to our office any day between 3rd February 2020 – 12th February 2020 (please check with us via email kancelar@mladiinfo.cz or tel. number +420 797 864 363 for updated opening hours). Afterward, our team will sort all items from everyone into categories, so it will be easier to search for something you like.

On the 12th February 2020 the SWAP starts! Come anytime between 4pm and 7pm to find some interesting and nice things for free! How to get here?

Feel free to come even though you don’t have any stuff to share or you just don’t want to bring your things without looking for anything new. The entrance fee is symbolic.

Akce je podpořena Evropským sborem solidarity. / The event si supported by the European Solidarity Corps.