Studuj na prestižní zahraniční vysoké

Program SCHOLARSHIP Nadace Zdeňka Bakaly je tu proto, aby nabídl talentovaným a cílevědomým českým studentům podporu, kterou potřebují ke splnění svých studijních snů.Cílem Nadace Zdeňka Bakaly je podpořit uchazeče ve studiích na takových univerzitách, které jim z pohledu jejich vlastních akademických potřeb poskytnou ten nejlepší prostor pro další osobní a akademický růst.

Stipendium není limitováno žádným určitým oborem a vybrané studenty se nadace snaží při splnění určitých studijních předpokladů podporovat po celou dobu trvání programu.

V nadaci studenty vybírá na základě zaslané přihlášky, eseje a doporučujícího dopisu komise, jejíž většina členů sama studovala na prestižních zahraničních univerzitách nebo jsou respektovanými autoritami v oblasti vzdělávání a dalších oborech. Ti nejlepší uchazeči jsou pozváni k ústnímu pohovoru, u něhož by měli komisi přesvědčit, proč právě oni jsou kandidáty na stipendium.

Přihlášky jsou přijímány jen v elektronické podobě. Nevadí, pokud si své studijní plány stále ještě potřebujete upřesnit a v okamžiku zaslání přihlášky možná zvažujete ještě několik možností. 

Nejpozději během srpna všichni uchazeči obdrží výsledky prvního kola výběru a ti úspěšnější pozvání k pohovorům na jehož konci je vysněná univerzita…

Více informací o Nadaci ZB, o programu scholarship, přihláškách a dalším najdete na webových stránkách nadace.

Uzávěrka programu SCHOLARSHIP 2014 je 31. května!

zdroj: www.nadacezb.cz/scholarship.html