Studium v zahraničí pro středoškoláky s AFS

Pro všechny mladé středoškoláky, kteří se nemůžou dočkat univerzitních let a možnosti vyjet do zahraničí s programy jako Erasmus a nechtejí čekat je zde program AFS mezikulturní výměny!

O co jde? Program je určen všem středoškolákům a je možné podniknout aktivity čítající studium v zahraničí, hostění zahraničního studenta, jazykové pobyty či dobrovolnictví…

Díky mezinárodní síti kanceláří umožňuje AFS českým středoškolákům studium v zahraničí po dobu třech či šesti měsíců nebo celého školního roku. Zaměřuje se na studium střední školy v Evropě a v Severní Americe, ale také v Asii a Oceánii, Střední Americe, Jižní Americe nebo v Africe. Student bydlí v hostitelské rodině, která je pečlivě vybrána a hostí ho bezplatně. O podmínkách a ceně programu je více zde. Komu schází finance, může zkusit AFS požádat o stipendium.

AFS pořádá také jazykové pobyty pro studenty, stejně jako nabízí možnost vyjet jako do ciziny jako dobrovolník. Vaše škola se může dokonce zapojit do programu a můžete se stát hostitelskou školou pro zahraniční studenty.

Všechny informace najdete zde .

zdroj:http://www.afs.cz/

 

.