Studijní návšteva v Libanonu

Pracujete s mládeží? Zajímá vás, jak to funguje v této oblasti v Libanonu? Vyražte na studijní návštěvu “Diversity of Communities: Richness or?”

Tato studijní návštěva umožní účastníkům získat představu o institucionálním a politickém rámci práce s mladými v Libanonu. V Libanonu je většina mladých lidí zapojena v náboženských  a politických záležitostech, ale také jsou zde neziskové organizace pracující s mladými bez vyznání a ty se snaží stavět mosty mezi různými komunitami.

Během návštěvy se také dozvíte o fungování programů EuroMed Youth Program a Erasmus +. Mezi hlavní cíle patří poskytnout prostor pro výměnu názorů v oblasti práce s mládeží, návštěva neziskových organizací i navázání partnerství.

Akce proběhne 22.-27.6. 2015 a můžete se na ní hlásit do 24.4.2015. Více info na euromed@salto-youth.net

Pro více informací se podívejte na www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/youth-work-in-lebanon-and-cultural-identities-diversity-of-communities-richness-or.4719/.

Zdroj: www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/youth-work-in-lebanon-and-cultural-identities-diversity-of-communities-richness-or.4719/