Studentská taneční škola RILIFE

Studentská taneční škola RILIFE

Vysokoškolská studia nejsou jen probdělé noci nad knihami a skripty, ale také bohatý společenský život, který k nim neodmyslitelně patří. Setkání se spolužáky či kamarády z kolejí však nemusí probíhat pouze “pasivně” nad skleničkou oblíbeného (ne)alkoholického nápoje, ale také aktivně při sportu, procházkách a dalších společných aktivitách, neboť právě aktivní trávení volného času se v dnešní době stává velmi oblíbenou formou relaxu.

A proč tedy nespojit příjemné s užitečným a nevyrazit třeba tančit? V současnosti patří tanec již téměř k základním znalostem každého úspěšného člověka. Navíc příznivě působí nejen na kardiovaskulární systém, ale také zlepšuje držení těla, zvyšuje celkovou kondici a uvolňuje napjaté svalstvo z dlouhých přednášek. A jako každý pohyb také uvolňuje do těla endorfiny – hormony štěstí 🙂

Taneční škola Rilife nabízí v zimním semestru 2011 kurzy Street Dance, Flamenca, Zumby a Společenských tanců – na své si tedy přijde každý. Vezměte přátele a vyrazte aktivně, smysluplně, ale hlavně zábavně strávit volný večer!

Taneční sály jsou situovány v centru města, nemusíte tedy nikam daleko a po lekci ještě stihnete i skleničku v oblíbené hospůdce. Všichni studenti s platnou ISIC kartou navíc automaticky získávají 20% slevu z kurzovného!

Začínáme 31.10. – přihlášky najdete na dance.rilife.com. Těšíme se na Vás!