Unifer přináší osobní rozvoj pro vysokoškoláky

Studujete vysokou školu, rádi byste získali praxi v oboru, stáž nebo pracovali na seberozvoji? Pokud vám to zní zajímavě, tak Student Unifer bude přesně pro vás.

Unifer je program, který se snaží zlepšovat podmínky studentů na trhu práce. Jedná se v podstatě o centrum inovativní spolupráce, které poskytuje vysokoškolským studentům (zejména marketingu a podobným oborům) možnosti stáží, mentoringu, možnosti realizace vlastních projektů a mnoho dalšího. Studenti tak mají možnost již při studiu spolupracovat s firmami, u kterých mohou získat zaměstnání a spoustu dalšího.

Co Unifer nabízí?

Pokud se rozhodnete, že se chcete do programu Unifer zapojit, máte spoustu možností, jak se zdokonalit ve svém oboru a načerpat spoustu zkušeností. Získáte možnost pracovat pro Unifer po dobu 6 až 12 měsíců, podporu mentora, znalosti z různých oborů marketingu. Výkon většiny pracovních nabídek bude v centru Brna.

Také můžete spustit svůj vlastní projekt, nebo si najít kolegy do již vzniklého. Během studia na VŠ také mnozí začínají s vlastním podnikáním a zakládají různé Start-upy. Unifer vás určitě podpoří v kreativních nápadech a pomůže vám je realizovat. Zde se můžete podívat na několik úspěšných projektů, realizovaných v rámci Uniferu.

Zdroj: Unifer

Jak se do programu přihlásit?

Pokud vás nadchly možnosti, které Unifer přináší, rozhodně se zkuste tohoto jedinečného programu využít. Prvním krokem, jak získat stáž nebo práci bude vybrat si z nabídek, které Unifer pravidelně vypisuje na svých stránkách.

Poté pošlete svoje CV a motivační dopis na adresu personalni@unifer.cz. Uchazeče poté čeká výběrové řízení a pokud uspějí, absolvují rozvojové aktivity a tím získají nové zkušenosti. Potom už se student stane součástí týmu a pracuje na různorodých projektech.

Pro absolventy jsou poté připravené odborné stáže a ti, kteří se osvědčí dostanou také nabídku práce. Dále už to bude jen na každém, zda bude chtít zůstat u Uniferu nebo si najít jinou pracovní nabídku.

Pokud chcete získat více informací nebo máte dotaz, neváhejte se obrátit na e-mail info@unifer.cz

Zdroj: Unifer