Women of the Future: získejte stipendium od University of Essex

Sníte o studiu v zahraničí? Univerzita Essex a stipendium projektu Woman of the Future vám ten sen možná splní!

S touhle skvělou nabídkou přišla University of Essex, partnerská univerzita agentury Czech us. V rámci projektu Women of the Future nabízí stipendium 20 000 liber pro 30 zahraničních zájemkyň o studium jakéhokoliv magisterského oboru na téhle univerzitě s nástupem v akademickém roce 2017/2018. Projekt je zaměřený na podporu rovnoprávnosti žen ve společnosti.

Czech us je agentura, která se zaměřuje na zařizování studia na vysoké škole v zahraničí, jazykové kurzy v zahraničí, Work and Travel USA, práci ve Velké Británii, Kanadě, Novém Zélandu i v dalších destinacích. Její stránka studujvanglii se zaměřuje nejen na pomoc s podáváním přihlášek na anglické univerzity, ale i na poradenství ohledem všeho, co se týká studia v Anglii.

Autor: geralt. Zdroj obrázku: pixabay.com

Podmínky:

  • dobré studijní výsledky na bakalářském programu
  • zájem o magisterské studium v Anglii

Kontakt:

V případě zájmu kontaktujte Sabinu Feldmanovou (s.feldmanova@czech-us.cz,+420 777 632 649). Pomůže vám s podáním žádosti i přihlášky na univerzitu. Ale pozor, vše se musí stihnout co nejdříve, podání žádosti o stipendium je možné do 31. 5. 2017 a je podmíněno rozhodnutím o přijetí na univerzitu.

Nesplňujete podmínky pro stipendium, ale chcete na magistra do Anglie? Jsou i jiné možnosti financování studia. Napište na e-mail uvedený výše a nechte si poradit, jak změnit váš sen na skutečnost.

Zdroj: studujvanglii.cz