Pokud vás zajímá práce v televizi, tak se staňte stážistou v ČT. Více o stáži najdete v článku!

Česká televize nabízí v podobě několika stáží možnost všem studentům rozjet svoji kariéru v médiích ještě během studií. Stáže jsou otevřené ve všech studiích ČT – Praze, Brně, Ostravě v rámci programu ČT Start.

Obsahová náplň stáží je různorodá. Vybírat nemusíte jen z mediální oblasti. ČT nabízí možnost i v oblasti lidských zdrojů. Můžete se dozvědět něco více o HR, jak probíhá proces výběru zaměstnanců a personální administrativa.

Pokud více tíhnete k umělecko-vizuálním činnostem, tak by pro vás mohla být vhodnou příležitostí stáž v týmu ČT Art. Mimo jiné budete upravovat fotografie a podílet se na zajišťování produkční práce pro web.

Ostravské studio teď aktuálně nabízí třeba stáž v týmu dramaturgie. Co stojí za vznikem televizního pořadu nebo jak se sestavuje televizní program si vyzkoušíte na této pozici.

Jste fanouškem stanice ČT 24? Zajímá vás aktuální domácí i světové dění? A máte pocit, že umíte ostatním předat informace? Tak možná právě pro vás je stáž v týmu zpravodajství brněnského studia.

Nevybrali jste si? Tak se zkuste podívat na kariérní stránky ČT, kde najdete více informací o jednotlivých stážích a také podrobný popis programu ČT Start.