Stážistou v Bruselu u Friends of Europe

Láká vás práce v oblasti komunikace či v IT? Co třeba stáž v Bruselu u Friends of Europe?

Friends of Europe (FoE), think-thank zaměřující se na zvýšení pozornosti  směrem ke klíčovým globálním a evropským politickým výzvám, hledá stážisty na pozice „Publications and Communications Assistant“ a „Website assistant.“

Publications and Communications Assistant by měl být člověk dobře seznámený s programy jako je Publisher, Indesign, Illustrator apod. a s fungováním sociálních médií, měl by mít cit pro detail, být schopen profesionálně pracovat v týmu a být zaměřen na výsledek.

Náplní této stáže bude pomoc při vydávání publikací FoE, asistence Outreach and Events Manager s plněním komunikačních kampaní a strategií, design plakátů, bannerů a aktualizace fotogalerie FoE.

Website Assistant by měl mít předchozí zkušenost s tvorbou webových stránek, znalost Photoshopu, InDesignu, MS Office ad., silné grafické dovednost a schopnost komunikace ad. Jeho nebo její zodpovědností bude poskytovat webovou podporu programovým manažerům a aktualizace webových stránek a sociálních médií organizace.

Obě stáže jsou na šest měsíců a začínají už v listopadu 2013!

Svoje životopisy a motivační dopisy posílejte na jobs@friendsofeurope.org (pozici, o kterou máte zájem uveďte v předmětu zprávy).

Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách FoE.