Stáže ve FORSu

Fórum pro rozvojovou spolupráci neboli FORS nabízí stáž pro vysokoškolské studenty zabývající se problematikou rozvojové spolupráce. Zapojte se do administrativní i odborné činnosti platformy sdružující české poskytovatele rozvojové pomoci.

Mezi hlavní činnosti FORSu patří sdílení zkušeností a podpora spolupráce mezi nevládními neziskovými organizacemi i státními institucemi, vzdělávání a zvyšování odborných kapacit organizací a zastupování společných zájmů organizací vůči české státní správě a EU. Více informací naleznete zde.

FORS hledá do svých řad stážisty a stážistky na dva či více dnů v týdnu po dobu šesti měsíců (rozsah lze upravit podle dohody). Stáž probíhá na sekretariátu FORS, Vladislavova 12, Praha 1.

Náplní práce stážisty je administrativní činnost, ale také analýza dat, příprava projektových zpráv a odborných textů, pořádání akcí FORS a komunikace s partnery.

Podmínkami účasti je dobrý znalost angličtiny a práce na PC, zájem o rozvojovou problematiku, schopnost statistického zpracování dat a organizační dovednosti.

Přihlášky v podobě životopisu, motivačního dopisu a eseje v angličtině na téma  „Role rozvojové spolupráce v 21. století“ můžete vkládat do 27.1.2014 prostřednictvím formuláře zde.

Více informací získáte na webu FORSu.