Stáže v organizaci INEX-SDA jsou opět tady!

Zajímalo by vás nahlédnout pod pokličku jedné z největších neziskových organizací u nás, která se zabývá mezinárodním dobrovolnictvím? Pak neváhejte a staňte se stážistou v INEX-SDA.

INEX-SDA je nevládní nezisková organizace, která v ČR funguje již od roku 1991. Pro zájemce nabízí řadu aktivit. Jednou z nich je i možnost vyjet do zahraničí a vyzkoušet si, jaké to je být dobrovolníkem v cizí zemi. Vyjet lze na kratší dobu, tedy zúčastnit se workcampu, nebo i na delší dobu v řádu měsíců. Vybírat lze z různého zaměření dobrovolnické služby. Ročně s INEX-SDA vyjede až 600 lidí z ČR, a naopak 400 jich zavítá k nám. Další činností organizace INEX-SDA je pořádání sportovně-vzdělávacích kampaně, provozování dobrovolnického klubu a další.

V současné době lze vybírat ze stáže v dobrovolnické sekci nebo oddělení PR. Každá trvá od listopadu do února v pražském sídle a potřeba je vyhradit si na ni 10 hodin týdně. Jedná se o neplacené stáže, což jistě vynahradí získání nových zkušeností a na konci obdržení certifikátu o absolvování.

A jak se přihlásit? Svůj životopis a krátký motivační dopis pošlete na martina.ekrtova@inexsda.cz do 23. 10. do 10:00. A pak už nezbývá než věřit, že jedno ze 2 míst bude vaše!

 Pro více informací: www.inexsda.cz