Stáže v Nesehnutí

Nesehnutí je známá brněnská nezisková organizace, která se věnuje otázkám lidských práv, ekologie, rovnosti, participace a mnohým dalším. Pokud si zde chcete vyzkoušet školní teorii a získat nové zkušenosti a praxi, máte možnost!

Nesehnutí nabízí stážistům dva druhy praxí – fundraisingovou a organizační.

Během fundraisingové stáže si vyzkjoušíte vyhledávání grantových příležitostí, psaní projektů a vytváření podkladů pro grantovou žádost, a to vše pod vedením supervizora nebo supervizorky.

Pokud se zajímáte o konkrétní akce Nesehnutí a chcete ji vylepšit, rozšířit nebo jen pomoct s organizací, můžete tak učinit v rámci své stáže. Konkrétně se jedná o akce Týden lidských práv (nástup v říjnu), Sexistické prasátečko (nástup v říjnu), Mezinárodní den uprchlíků (nástup v dubnu), Mezinárodní den rovnosti žen a mužů (nástup v dubnu).

Délka stáže by se měla pohybovat v rozmezí 1-3 měsíců s pracovní dobou 5-10 hodin týdně, vše závisí na společné domluvě.

Během práce v Nesehnutí zažiješ práci v ne-hierarchizované organizaci, poznáš, jak pracuje dobře fungující neziskovka, zúčastníš se jejích akcí a pomůžeš sobě i svému okolí.

Pro víc informací koukněte přímo na stránky Nesehnutí nebo kontaktujte koordinátora na meilu petr@nesehnuti.cz