Stáže v Radě Evropské Unie

Získejte praxi v Radě Evropské unie! Čerství absolventi mají opět možnost hlásit se na placené stáže. Do konce srpna zašlete žádost a zařaďte se mezi další mladé lidi ze všech států EU.

O stáž mohou žádat čerství absolventi vysokých škol, kteří jsou občany jedné z členských zemí EU. Nutná je znalost anglického či francouzského jazyka.

Předpokládaná kvalifikace v oborech: překlady, lidské zdroje, komunikace, vzdělávání, IT, grafický design, multimédia, zemědělské technologie, biochemie, zdravotnictví a potravinová bezpečnost, management energetiky, životní prostředí, právo, politické vědy, mezinárodní vztahy, evropská studia, ekonomie

275657-img-unie-vlajka-eu-crop

Generální sekretariát Rady Evropské unie nabízí ročně až 100 placených stáží pro čerstvé absolventy všech zemí EU, kteří úspěšně dokončili alespoň bakalářský (či relevantní) stupeň vysokoškolského vzdělání.

Stáže je možno se zúčastnit ve dvou pětiměsíčních periodách:

  • 1. února – 30. června
  • 1. září – 31. ledna

Stážisté se budou jako součást svého týmu účastnit meetingů, překládat dokumenty a jinak se podílet na činnosti svého oddělení. Také se zúčastní vzdělávacího programu, který zahrnuje návštěvy a konference v ostatních institucích EU v Bruselu, Lucemburku a Štrasburku.

Přihlášky posílejte do 31.8.2014 zde v online systému.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách.

Zdroj: mladiinfo.eu