Stáž ve World Future Council

World Future Council, globální fórum expertů v oblasti etických hodnot a práv budoucích generací, hledá stážistu či stážistku do svého sídla v Hamburku. Šestiměsíční stáž se specializuje na média a komunikaci nebo na udržitelné ekosystémy.

Stáž začíná v lednu 2014. Organizace nabízí účastníkům příjemné pracovní prostředí, nové zkušenosti a vedení a také krytí životních nákladů, konkrétní výši však neuvádí.

Zájemci o World Future Council se mohou přihlašovat na dvě stážistické pozice

  • Média a komunikace – práce na webu, newsletteru a tiskových zprávách, pomoc s organizací akcí. Požadovaná je výborná znalost angličtiny a němčiny, zkušenosti s webovými stránkami a vysokoškolský titul či studium.
  • Udržitelné ekosystémy – zaměřeno na Potravinovou bezpečnost nebo Oceány a pobřeží. Stážisté budou šířit informace o tématu, pořád akce a školení a podporovat výzkum a ocenění v dané oblasti. Požadována je znalost angličtiny a studium v souvisejícím oboru.

Zájemci se mohou přihlašovat do 4.12.2103. V případě zájmu o Média a komunikaci posílejte své životopisy, motivační dopisy a ukázky práce na anne.reis@worldfuturecouncil.org, v případě zájmu o Udržitelné ekosystémy na applications@worldfuturecouncil.org. Do předmětu vždy uveďte zaměření stáže a vaše jméno.

Více informací najdete na webu Mladiinfo.eu nebo na oficiálních stránkách organizace.