Stáž v projektové kanceláři OSN

Office for Project Services v Kodani hledá šikovné stážisty či stážistky na placenou stáž. Jestliže se vyznáte v mezinárodním obchodu, financích, marketingu či komunikaci a nabídka vás láká, neváhejte s přihlašováním. Uzávěrka je už 22. května.

United Nations Office for Project Services (UNOPS) usiluje o efektivní a udržitelnou tvorbu projektů a zadávání veřejných zakázek. Stážista bude působit v Sustainable Procurement Practice Group pracující v rámci UNOPS. 

Stáž v UNOPS je na šest měsíců s možností dalšího prodloužení. Stážista bude během svého pobytu pobírat 900 USD měsíčně a budou mu proplaceny cestovní náklady až do výše 500 USD.

Úkolem stážisty bude podpora pracovního týmu UNOPS při tvorbě publikací a vzdělávacích balíčků, pořádání vzdělávacích akcí, výzkumu a tvorbě nových plánů a strategií, a to především v oblasti veřejných zakázek.

Stáž je určena čerstvým absolventům (max. tři roky od ukončení) všech stupňů vysokoškolského vzdělání, a to zejména v oblastech mezinárodního obchodu, managementu, podnikových financí nebo komunikace. Podmínkou je také znalost práce na počítači, plynulá angličtina a kreativita. Výhodami je znalost španělštiny či francouzštiny a práce s grafickými počítačovými programy.

Více informací i možnost přihlášení najdete na oficiálním webu UNOPS. Uzávěrka přihlášek je 22.5.2014.