Stáž v Informačním centru o NATO

Studujete politologii, mezinárodní vztahy nebo bezpečnostní studia? Hledáte stáž? Máte chuť zapojit se do činnosti přední české instituce v oblasti veřejné diplomacie? Pokud jste odpověděli třikrát ano, čtěte dál.

Informační centrum o NATO v Praze vyhlásilo výběrové řízení na pozici stážisty. Náplní práce je zabezpečení činnosti IC NATO a zpravodajského portálu natoaktual.cz s možností publikování vlastních materiálů. Předpokládáný nástup je 1. května 2016. Jedná se o dlouhodobou stáž, která bude trvat více než 6 měsíců. Vedle VŠ studia výše zmíněných oborů by měl kandidát splňovat i tyto podmínky.

Do uzávěrky – 31. března 2016, zbývá už jen pár dní, a proto neváhejte a posílejte své životopisy na info@natoaktual.cz.

NATO-OTAN - Mladiinfo ČR

Kromě stáží nabízí IC NATO v Praze i tzv. fellowship program pro mladé akademiky, což je tříměsíční program, během kterého je „Junior Fellow“ zapojen do odborných činností IC NATO, účastní se seminářů, reprezentuje IC NATO na vybraných akcích a přispívá svými materiály na portál natoaktual.cz. Pro více informací o programu napište na info@natoaktual.cz nebo navštivte stránky IC NATO.

 

Zdroj: www.natoaktual.cz