Zkuste stáž v Českém centru Londýn

Zajímáte se o šíření české kultury ve světě, máte rádi umění a angličtina je vám blízká? Přihlaste se na neplacenou stáž, která se uskuteční během letních prázdnin 2018. České centrum v Londýně možná hledá právě vás.

České centrum v Londýně přijme stážisty, kteří by docházeli do kanceláře v centru Londýna v rozmezí tří až šesti měsíců s možným nástupem v červnu 2018. Ideálními uchazeči jsou studenti vysokých škol, jejichž hlavním studijním oborem jsou multimediální studia, marketing či divadelní tvorba.

Foto: Česká centra. czechcentres.cz

Jaké podmínky byste měli splňovat?   

Základními předpoklady pro přijetí jsou plynulá čeština a angličtina v mluveném i psaném projevu, schopnost práce na PC, vlastní iniciativa a zájem o kulturu a umění. Zkušenosti s fotografováním, grafickými programy nebo překlady jsou výhodou.

Na jaké pracovní zkušenosti se můžete těšit?

Hlavní náplní práce bude pomoc při organizaci kulturních akcí, asistence kolegům a překlady textů z angličtiny do češtiny. Navíc, v případě doložených zkušeností, je možné pracovat se sociálními médii, samostatně se věnovat vybranému projektu, či se účastnit produkce a PR.

Kromě výše uvedeného bude mít stážista příležitost komunikovat s kulturními organizacemi a vědci ve Velké Británii i v České republice.

Deadline pro přihlášení je 31. ledna 2018.

Zájemci o stáž v Českém centru Londýn mohou zaslat své životopisy a motivační dopis v češtině i angličtině na info@czechcentre.org.uk.

Více informací o stáži naleznete na portálu Centra.

Pokud vás tato nabídka stáže zaujala, ale nemůžete se na ni z nějakého důvodu přihlásit, nezoufejte! V současné době se můžete přihlásit na stáž do některého z Českých center ve více než 10ti zemích po celém světě, s rozličnou nabídkou pracovních zkušeností. Více na czechcenters.cz

Zdroj: České centrum v Londýně