Stáž v Anna Lindh Foundation

Mezinárodní nadace Anna Lindh Foundation ležící ve vysluněném pobřežním egyptském městě Alexandrie nyní nabízí pracovní stáž jako skvělou příležitost pro získání zkušeností v kariérním životě.

Anna Lindh Foundation je mezinárodní organizace, která podporuje mezinárodní výměnné projekty mezi zeměmi Evropy a Středomoří. Nyní nabízí pracovní stáž coby skvělou příležitost k pobytu v zahraničí a osvojení nových zkušeností, které by vám měly pomoci k uplatnění na trhu práce.

Náplní stážisty bude především běžné každodenní úlohy mezinárodní nadace. Lepší přehled si můžete udělat na jejich oficiálních stránkách a v tomto podrobně vypracovaném popisu práce. Stážista však bude zasvěcen do know-how a náplň jeho práce bude postavena na čerstvě nabytých akademických zkušenostech.

Kdo se může přihlásit?

  • Nesmíte být starší více jak 35 let.
  • Musíte mít dokončené bakalářské studium a vaše profesní zkušenosti nesmí přesahovat dobu 2 let.
  • Musíte mít dobrou nebo standardní počítačovou znalost (MS Word, Excel, PowerPoint and Outlook).
  • Musíte dobře ovládat anglický jazyk, výhodou je pak francouzština a arabština.
  • Kreativnost a flexibilita.

    Foto: annalindhfoundation.org

Podrobnosti o stáži:

Předpokládaný začátek stáže: 1. dubna 2017

Trvání stáže: 6 měsíců

Finanční podpora: První tři měsíce nebude nadace stážistu finančně podporovat. Pak bude práce a snaha stážisty ohodnocena, v případě spokojenosti může dosatat měsíční kapesné 400 eur.

Pracovní hodiny: pět dnů v týdnu, od neděle do čtvrtku, od 9:00 do 17:00

Deadline pro přihlášení: 24. února 2017

Jak se přihlásit?

Zájemci o tuto stáž musí vyplnit tuto online přihlášku a nahrát jednostránkový motivační dopis v angličtině. Pokud ovládáte nebo máte alespoň základní znalosti francouzštiny či arabštiny, pak jsou vítány i krátké verze v těchto jazycích.

Zdroj: Anna Lindh Foundation